Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Η Στηλη του Φερεφωνου

Πήγαινε κάτω 
+11
stavrosd
mad4mud1
Tornado
aggelosk
JOHNVOR
dytis
Admin
Elias Nicolaou
lefterismega
Γιάννης Αθανασίου
fokion
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ 16 Φεβ 2012 - 14:02

@φωκ
εεε πσσστ, βουτύρο στο ψωμί σου είναι, μην το παίζεις υπεράνω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ 16 Φεβ 2012 - 15:35

Σταμάτα... Στην ηλικία μας έχουμε και ζάχαρο και χοληστερίνη!!!

Να μας πεθάνεις θες με τα ψωμιά και τα βούτυρα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ 16 Φεβ 2012 - 21:03

Να ειμαι ειλικρινης

Ημουν ο πρωτος ( νομιζω αλλα δεν εχει σημασια ) που ειχα πει πριν απο 2 χρονια αν δεν απατωμαι οτι μαζευτητε οι 5 (τοτε) κλειστειτε σ' ενα δωματιο και σφαχτητε με ή χωρις εισαγωγικά...

ΑΛΛΑ
"ετσι" ειναι ασκημο... πλεον δεν ειναι το "αλατοπιπερο" του χωρου..

Τελος παντων..

Δε με αφορά το θεμα... Εχω τους φιλους μου κι οσο περναω καλα θα ειμαι "μεσα" στο χωρο. Αν σταματησω να περναω καλα θα μεινω μονο με τους φιλους μου μακρυα απο το "στενο" θεμα αγωνες.

Ακομα ευτυχως το ισοζυγιο ειναι "θετικό" lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ 18 Φεβ 2012 - 12:13

fokion έγραψε:
Να ειμαι ειλικρινης

Ημουν ο πρωτος ( νομιζω αλλα δεν εχει σημασια ) που ειχα πει πριν απο 2 χρονια αν δεν απατωμαι οτι μαζευτητε οι 5 (τοτε) κλειστειτε σ' ενα δωματιο και σφαχτητε με ή χωρις εισαγωγικά...

ΑΛΛΑ
"ετσι" ειναι ασκημο... πλεον δεν ειναι το "αλατοπιπερο" του χωρου..

Τελος παντων..

Δε με αφορά το θεμα... Εχω τους φιλους μου κι οσο περναω καλα θα ειμαι "μεσα" στο χωρο. Αν σταματησω να περναω καλα θα μεινω μονο με τους φιλους μου μακρυα απο το "στενο" θεμα αγωνες.

Ακομα ευτυχως το ισοζυγιο ειναι "θετικό" lol!

Καλά τα λές αλλά είναι ουτοπικό
Καλά θα περνάς πάντα, αρκεί να το θές, όσοι έχουνε καλές προθέσεις και δεν ζούν απο τους αγώνες πάντα καλά θα περνάνε, όσοι περιμένουν να ζήσουν απο αυτό τώρα με την κρίση θα περάσουν άσχημες μέρες.
Εσυ κακό παρελθόν δεν έχεις, οπότε τζάμπα ανησυχείς.
Αν αποκτήσεις θα είναι δικιά σου και η ευθύνη.
Οσοι έχουν βρεί τις ισσοροπίες τους, μια χαρά τα πάνες μεταξύ τους, όσο και άν προσπαθούν κάποιοι να πείσουν ότι και αυτοί είναι τσακωμένοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ 19 Φεβ 2012 - 19:39

Μια παρακληση επι προσωπικου

Οσοι τυχη και ακουσετε την φραση "μου ειπαν οτι το ειπε ο Φωκιωνας" ΠΡΙΝ το... αναμεταδώσετε ( τουλαχιστον αυτο ) ρωτηστε και τον...... Φωκίωνα... ΑΝ το ειπε και ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ειπε.... γιατι η διαστρευλωση εχει ενδεχομενως συνεπειες....
Κι οσοι με ξερουν - ξερουν οτι ειδικά σε ορισμενα θεματα ΔΕΝ ανακατευομαι οταν αφορουν σχεσεις αλλωνων, ειδικά αν δεν εχω προσωπικη "εικονα" του θεματος...

γιατι ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ξερω και τι λεω και σε ποιον το λεω...

εχει πλακα το παιχνιδι που παιζαμε παλια, το "χαλασμενο τηλεφωνο" αλλα ηταν παιχνιδι για να κανουμε πλακα...

στην περιπτωση μας δεν εχει ΚΑΘΟΛΟΥ πλακα....
Ευτυχως που καποιοι με ξερουν πολυ καλα και δεν τσιμπανε απο το - ηθελημενο ή τυχαιο δε ξερω, θελω να πιστευω το δευτερο - δολωμα...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 20 Φεβ 2012 - 18:19

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 20 Φεβ 2012 - 18:28

Ααααααααααααααααααααα, για άκου να σου πω Φωκίωνα...
Μου είπαν, πως τους είπαν, πως είπες να τους πουν, ότι αναφέρεσαι σε μένα...
Αν είναι αλήθεια... στα τέτοια μου!!!
Razz Razz Razz

Και εσύ Μελέτη μην απαντήσεις, γιατί δε σου μιλάω... όταν κοιμάμαι!!!
affraid affraid affraid

Το τίτλο του Αγωνιστικού Κατινάζ θα τον πάρω εγώ!!! Κάντε στην πάντα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 20 Φεβ 2012 - 21:58

ο εχων την μυγα να την φερει πισω ειναι δικια μου.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


και στο κατω κατω αφου εσυ εχεις μουσι, ο μελετης εχει μουσι.. ε λογικό δεν ειναι να...... "φατε τα μουστακια σας"
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

και για να σοβαρευτουμε... για λιγο...

ΑΝ ειχατε τσακωθει... αναρωτιεμαι αν θα του εδινες μετα χωρο στο περιοδικό να βαζει αρθρα για τις γουρουνες......

Λεπτομερειες αυτα θα μου πεις.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ 22 Φεβ 2012 - 12:27

Διαβασα γραμμενο σε τοιχο......

" Never ride faster than your angel can fly "
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ 22 Φεβ 2012 - 19:24

ενα και τελευταιο και φιλικο σχολιο


αναρωτησου,,,, απλά αναρωτησου ΓΙΑΤΙ ολα αυτα τα "καλοπαιδα" εμφανιζονται στο φορουμ το δικο σου μονο σε κατινε καυγαδες και ποτέ σε δημιουργική κουβεντα ή την καταντησαν "κατινε".....
και γιατι στα δικα τους ή "δικων τους" ειναι "παναγιες" ή/και κυριοι...

Αναρωτησου τι ειναι πιο "τιμιο"....

και μη ψαξεις IP ""αλλη".... μονο και μονο τα ονοματα που βλεπω... ασε.. τοσα χρονια δε χρειαζεται - ξερω και χωρις να μπορω να δω...

και οπως ειπα

και τελευταιο και φιλικό σχολιο...

ΥΓ. κι επειδη παλιααα ειχες πει και αποδειξει οτι θυμασαι "που" και "ποιος", το αυτοκολλητο εφυγε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ 23 Φεβ 2012 - 15:29

Επειδή η "σοβαρότητα" όσων γράφουν κάποιοι, τους αναγκάζει να κρατούν... κρυμμένα τα γραφόμενά τους και επειδή δεν είναι λίγες οι φορές που τα έχουν εξαφανίσει, επιδεικνύοντας την περίφημη δημοκρατικότητα τους, σας τα παραθέτω, για να μην χαθούν!!!

ο Νικόλας Καραγιώτας έγραψε:
Στην προκειμένη περίπτωση όμως ο ανώνυμος δεν εκφράζει απόψεις.
Και δεν τις αναπαράγω.
Γράφει χωρίς να εκφράζει απόψεις!!! Εκπληκτικό... να τον βαθμολογήσουμε στην έκθεση λοιπόν...

ο Νικόλας Καραγιώτας έγραψε:
Έχω αντιπαρατεθεί με ανθρώπους πολύ μεγαλύτερου βεληνεκούς από εσένα - ΣΣ. αναφέρεται στον EVIA OFF ROAD- που είχαν να πουν σοβαρά πράγματα και όχι μαλακίες,
και κανείς τους δεν έχει διαγραφεί.
Αντίθετα μπορώ να πω πως έχουμε καταφέρει να διατηρούμε σχεδόν φιλικές σχέσεις.
Φωκίωνα και Μελέτη, τρία είναι τα τινά:
1. Δεν είσαστε άνθρωποι!!!
2. Λέτε μ…ς!
3. Δεν είσαστε μεγάλου βεληνεκούς...
Αλλιώς πώς αλλιώς θα είχατε διαγραφεί, θα είχατε απειληθεί με διαγραφή, θα... θα... θα...

ο Νικόλας Καραγιώτας έγραψε:
Εντύπωση μου κάνει πως περισσότερο αναφέρεις εσύ την διαγραφή παρά εγώ - ΣΣ. πάλι στον EVIA OFF ROAD.
Αν σε καίει τόσο, ζήτα το χωρίς να αποζητάς να γίνεις μάρτυρας
όπως κάποιος άλλος λίγο καιρό πριν...
Ελπίζω να μην αναφέρεται σε μένα, γιατί θα με αναγκάσει να πάρω πιό χοντρό μαρκαδόρο, για να τον γράψω με παχύτερα γράμματα...
Να του θυμίσω τη ρήση του στην ΕΛΠΑ: "...ε, δε χρειάζεται να δείχνουμε τσακωμένοι εδώ..."!!! Σε απλά ελληνικά; "Σου γράφω ότι θέλω, σου βάζω όσες τρικλοποδιές θέλω, λέω ότι ψέματα θέλω για σένα, σε βρίζω και μετά... ε, μη δείχνουμε και τσακωμένοι". Για μ...ς ψάχνει;
Πείτε του ΠΩΣ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ!!!

ο Νικόλας Καραγιώτας έγραψε:
Και αν δεν μου αρέσει ο τρόπος που καταχράσαι την φιλοξενία που σου παρέχεται,
δεν μου είναι πρόβλημα να σε διαγράψω- και πάλι αναφορά στον EVIA OFF ROAD.

Επίσης αν δεν σου αρέσει και εσένα εδώ, take a hike και μην μου τα κάνεις πλανήτες.
Ούτε σου χρωστάω ούτε και η παρουσία σου εδώ είναι αμετάκλητο δικαίωμά σου.
Απλά απόδειξη των παραπάνω!!! Και μετά μιλάει για δημοκρατία...




Θα καταχραστώ τις απαντήσεις που του έδωσε ένα απο τα πιό σοβαρά άτομα του χώρου, που έχει επενδύσει, υλικά και ηθικά, απίστευτα στους αγώνες 4Χ4:
ο Σταύρος Δημητριάδης έγραψε:
Α και Νικόλα δεν νομίζω οτι όταν δεν μας αρέσουν αυτά που γράφονται, η ανωνυμία μας πειράζει, ενώ όταν μας κάνουν τότε ..."πάσο".

ο Σταύρος Δημητριάδης έγραψε:
Την ανωνυμία την δέχομαι σε περιπτώσεις αντιδημοκρατικών καθεστώτων που η γνώμη ή η γνώση σου μπορεί να προκαλέσουν την μήνη του καθεστώτος με ότι αυτό σημαίνει και χωρίς να μπορείς να βρείς το δίκιο σου. Η δικαιοσύνη δεν δέχεται την ανωνυμία για πολύ σωστούς λόγους.

ο Σταύρος Δημητριάδης έγραψε:
Η ανωνυμία είναι όπλο των προβοκατόρων παντός είδους και αυτών που θέλουν να ελέγχουν γνώμες. Πάντα υπάρχουν εξαιρέσεις

Χάρισμά σας ο κύριος Καραγιώτας και η ανωνυμία του!!!

ΥΓ. Μην ΤΟΛΜΗΣΕΙ κανείς να με συνδέσει προσωπικά με τον SNIPER ή οποιονδήποτε άλλον ανώνυμο που γράφει στο... υπόγειο! Έχω δηλώσει πως δεν πρόκειται να γράψω πάλι εκεί και, αντίθετα με κάποιους, ΤΗΡΩ ΤΙΣ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ ΜΟΥ!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ 23 Φεβ 2012 - 16:42

Προφανως
Γιατι παρολες τις 2 προειδοποιησεις συν τις απειρες επιθεσεις με αποκορυφωμα  τις παπαριες περι φορμουλα Ενα και τα «δε μας τα λες καλα» στο θεμα με τις ημερομηνιες του EVIA και της αναβασης της Κυμης,  που ΤΕΛΙΚΑ ΑΛΛΑΞΑΝ οι ημερομηνιες, αρα ΟΝΤΩΣ υπηρχε θεμα το οποιο και ειχα επισημανει και δεν ειπε ΚΑΝ ενα συγνωμη λαθος ( καλα ναι...) και γελοιοποιηθηκε και ξεμπροστιαστικε οτι ΟΤΙ και να εγραφα θα πεταγωταν να μου την πει 

Ε καλυτερα ετσι...

 

Ειναι – ακομα το ξαναλεω – το χομπυ μου. Ουτε λεφτα βγαζω απο αυτο – το αντιθετο – και σπαταλαω και χρονο απο τον ελαχιστο προσωπικό που (δεν) εχω γι αυτο το χομπυ. Προτιμησα λοιπον να τον περναω ξανα ευχαριστα και οχι under attack…..  κι ας λιγοστεψαν κατα μερικους οι φιλοι μου... Ισως τελικά δεν ηταν και αληθινοι μια που – σε αντιθεση με καποιους αλλους – «μου εβαζαν ορους» πλαγιως μεν αλλα προφανως δε, για να με θεωρουν φιλο... 

 


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ 23 Φεβ 2012 - 20:53

ή το οτι αυτο που ελεγα παντα οτι "τι μετραει τελικά το ποιος το λεει ή το ΤΙ λεει" για τον πρωτο τυχοντα "ανωνυμο" ηταν δεκτο, αλλα απο εμενα δεν ηταν... Που τελος παντων μονο ανωνυμος δε μπορω να θεωρηθω καλως ή κακως...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ 23 Φεβ 2012 - 21:17

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ 23 Φεβ 2012 - 21:38

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ 23 Φεβ 2012 - 22:01

Κι επειδη εδω ΕΙΝΑΙ Βαλκανια.............

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ 24 Φεβ 2012 - 18:01

ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΧΙΟΜΟΡΙΣΤΙΚΟ ΜΗΝΗΜΑ ( οχι για να μην ακουσω σε λιγες μερες οτι τσακωθηκα κι εγω με τον Αθανασιου...)

Ιχνηλάτης Adventure Club έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Θέλετε να κάνετε τον 24ωρο δωρεάν;

Θέλετε ο 24ωρος του 2012 να σας στοιχίσει όσο το δυνατόν λιγότερα;
Δηλώστε συμμετοχή για μία από τις προνομιακές θέσεις του αγώνα: πλοηγός και ουραγός.
Δεν πληρώνετε συμμετοχή, δε χρειάζεστε license με ότι αυτό σημαίνει σε κόστος και έγγραφα, σας παρέχονται δωρεάν τα καύσιμα των 1000 χιλιομέτρων, παίρνετε όλο το «πακέτο» του αγωνιζόμενου (roadbook, δώρα, παροχές κλπ.), τρία δωρεάν γεύματα και έχετε τη δορυφορική κάλυψη που έχει οποιοσδήποτε αγωνιζόμενος στον αγώνα!

Τι χρειάζεται;
Ένα τετρακίνητο εκτός δρόμου αυτοκίνητο ικανό να αντέξει τον αγώνα, τουλάχιστον σε επίπεδο Ζ2.
Ένα έμπειρο πλήρωμα. Οι συμμετοχές στους 24ωρους είναι ένα πλεονέκτημα.
Ο απαραίτητος εξοπλισμός: δρομόμετρο, gps, CB, χωμάτινα ελαστικά, εργάτης, δύο κινητά τηλέφωνα.

Ιδανικό για συνοδηγούς που δε μπορούν να βγάλουν ακόμη αγωνιστική άδεια!
Ιδανικό για διαφημιζόμενους που θέλουν να προβληθούν με χαμηλό κόστος μέσα από τον αγώνα.

Θα τηρηθεί απόλυτη χρονική προτεραιότητα σε όσους δηλώσουν την πρόθεσή τους να βοηθήσουν με τον παραπάνω τρόπο. Θα αξιολογηθεί παράλληλα η εμπειρία, τα αποτελέσματα σε αγώνες και το επίπεδο προετοιμασίας του αυτοκινήτου

Επικοινωνήστε μαζί μας στο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


την Οργανωτική Επιτροπή οτι παρόλο που:

1. Καθ' ομολογία ΠΗΡΑ ΠΡΩΤΟΣ για την θεση.
2. ΕΧΩ συνοδηγό που ΔΕΝ μπορει να τρεξει αλλιως
3. Το αυτοκινητο μου εχει ΑΠΟΔΗΞΕΙ οτι μπορει να αντεξει τον αγωνα ( 6η θεση Νορμαλ το λασπερό 2008...)
4. Το πληρωμα διαθετει 3 κινητά απο 3 διαφορετικές εταιρειες μαλιστα...
5. Διαθετει ΟΛΑ τα απαραιτητα θεματα εξοπλισμου - πλην εργατη που διορθωνεται.



ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


η δήλωση μου ΑΠΟΡΡΙΦΘΗΚΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


( ήταν ενα ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΌ μηνημα ΞΑΝΑΛΕΩ!!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ 25 Φεβ 2012 - 9:41

απ'ότι βλέπεις όταν ανακατεύεσαι με τα πίτουρα σε τρών οι κότες, τι παλεύεις να εξηγήσεις στον σφουγκοκωλάριο?

by the way, you don't speak about the rope in the house of the hanged out Johny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ 26 Φεβ 2012 - 15:46

Todoooooooooooooooooooooooooooooooor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ 29 Φεβ 2012 - 18:19

τωρα πλεον ειναι ησυχο το μικρό γαλατικό χωριο.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ 1 Μαρ 2012 - 20:39

Μα 3 σελιδες ποδοσφαιρο???? ( γιατι και το editorial......)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ 2 Μαρ 2012 - 16:41

Μα καλά, τόσο "γλύψιμο" στον αντιπρόεδρο πλέον;

Οι αρχηγοί του "γαλατικού χωριού" κατάντησαν μία παρέα σφουγγοκωλάριων!!!

Μη απορήσετε αν δείτε να βάζουν σε λίγο και ανακοίνωση για εγκαίνια bar, με δωρεάν σφηνάκια και λουκουμάκι...

Ε, ρε… που καταντήσαν τα τραγιά να τα μαρκαλάν τα γίδια!!! Να γλύφουν εκεί που έφτυναν, στα «πρωτευουσιάνικα».

Σαλάγατα, σαλάγατα, τα γίδια και τα πράματα!!!


ΥΓ. Ο Οβελίξ στην κερκίδα, ο Αστερίξ στη δουλειά... ο Ιντεφίξ δεν ξέρω που είναι!!! Ο Ιούλιος Καίσαρας πάντως τελευταία ασχολείται με turkish deliciis και δεν έχει χρόνο, ούτε καν να ενδιαφερθεί μαζί τους...

ΥΓ2. Ξέρει κανείς τί σημαίνει hoc est scriptum in mea balls;

ΥΓ3. Scripta manent, maxime si est scriptum in corio!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ 4 Μαρ 2012 - 20:00

Με το που ακουστικε η λεξη "εκλογες" οι πολιτικοι ξαναεβαλαν μπροστα την γνωστη κασετα με τα ιδια κλισε που μας εφερε μεχρι εδω...

τι να πω.....

τελικά ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ η τροικα και το ΔΝΤ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ 10 Μαρ 2012 - 21:08

Καθομουνα αναμεσα σε στους δυο που "ειπα" οτι τσακωθηκαν.... Cool Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ 11 Μαρ 2012 - 19:51

Κοιτα...

Αφου ποτε δεν ειναι 4κινητο
βγαλε
τρανφερ
μπροστινα ημιαξονια ( να μην κοβονται κι ολας )
Μπροστινο διαφορικό + βασεις
Κεντρικό αξονα

ποσα κιλά θα γλιτοσεις θα φτιαξει και η ισορροπεια του αυτοκινητου...

Σκεψου το!!!!!!!!!!!

Ασε δε που ΥΠΑΡΧΕΙ και κατηγορια στους αντοχης για...... δικινητα!!!!!!!!!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η Στηλη του Φερεφωνου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η Στηλη του Φερεφωνου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ :: Ανέκδοτα - Πειράγματα-
Μετάβαση σε: