Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Ράλι Ακρόπολις 2013 - PANIAIN Raidworks

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Paniain

Paniain


Αριθμός μηνυμάτων : 159
Ημερομηνία εγγραφής : 17/10/2011
Τόπος : Saint Friday

Ράλι Ακρόπολις 2013 - PANIAIN Raidworks Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ράλι Ακρόπολις 2013 - PANIAIN Raidworks   Ράλι Ακρόπολις 2013 - PANIAIN Raidworks Icon_minitimeΣαβ 27 Απρ 2013 - 13:15

Καλησπέρα φίλοι μου. Όπως μπορεί να έχετε ακούσει ή και διαβάσει, ο βασικός στόχος της ομάδας μας, PANIAIN Raidworks, για φέτος είναι το Ράλι Ακρόπολις. Βρισκόμαστε αυτή τη στιγμή σε μία κρίσιμη φάση, ένα μήνα πριν τον αγώνα, περιμένοντας το ΟΚ από τον υποψήφιο βασικό χορηγό. Αυτοκίνητο και ομάδα έχουν βρεθεί μέσω του συνεργάτη μας στην Ιταλία και είναι σε standby περιμένοντας τις εξελίξεις. Από τη μεριά σας θα μας βοήθαγε πολύ ένα Like και Share στη σελίδα της ομάδας μας στο facebook, αν και εφόσον έχετε λογαριασμό στο facebook, αλλιώς και μόνο η στήριξη σας εδώ μας είναι αρκετή.

Σελίδα ομάδας: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Σας ευχαριστώ όλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://facebook.com/paniainraidworks
mad4mud1

mad4mud1


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2013

Ράλι Ακρόπολις 2013 - PANIAIN Raidworks Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ράλι Ακρόπολις 2013 - PANIAIN Raidworks   Ράλι Ακρόπολις 2013 - PANIAIN Raidworks Icon_minitimeΚυρ 28 Απρ 2013 - 22:55

Paniain έγραψε:
Καλησπέρα φίλοι μου. Όπως μπορεί να έχετε ακούσει ή και διαβάσει, ο βασικός στόχος της ομάδας μας, PANIAIN Raidworks, για φέτος είναι το Ράλι Ακρόπολις. Βρισκόμαστε αυτή τη στιγμή σε μία κρίσιμη φάση, ένα μήνα πριν τον αγώνα, περιμένοντας το ΟΚ από τον υποψήφιο βασικό χορηγό. Αυτοκίνητο και ομάδα έχουν βρεθεί μέσω του συνεργάτη μας στην Ιταλία και είναι σε standby περιμένοντας τις εξελίξεις. Από τη μεριά σας θα μας βοήθαγε πολύ ένα Like και Share στη σελίδα της ομάδας μας στο facebook, αν και εφόσον έχετε λογαριασμό στο facebook, αλλιώς και μόνο η στήριξη σας εδώ μας είναι αρκετή.

Σελίδα ομάδας: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Σας ευχαριστώ όλους!!!

Ιαν προσωπικά δεν έχω facebook για αυτό και απο εδώ μέσα, εύχομαι στην ομάδα σου, PANIAIN Raidworks, καλή επιτυχία στον αγώνα σας και όλα να σας έρθουν όπως εσείς επιθυμείτε !!!!!!!!!!!!!

Καλή δύναμη !!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paniain

Paniain


Αριθμός μηνυμάτων : 159
Ημερομηνία εγγραφής : 17/10/2011
Τόπος : Saint Friday

Ράλι Ακρόπολις 2013 - PANIAIN Raidworks Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ράλι Ακρόπολις 2013 - PANIAIN Raidworks   Ράλι Ακρόπολις 2013 - PANIAIN Raidworks Icon_minitimeΔευ 29 Απρ 2013 - 2:38

Σ'ευχαριστώ πολύ Βασίλη. Η υποστήριξη αυτή είναι που μας κάνει πιο δυνατούς και συνεχίζουμε.
Θέλω να ευχαριστήσω επίσης τον Γιάννη Αθανασίου και τη Κωνσταντίνα Αθανασίου Κυριστιντζή του 4ΚΙΝΗΣΗ mag για όλη τους τη στήριξη και εμπιστοσύνη στο πρόσωπο μου, καθώς επίσης και τον Φωκίωνα Πετρίτη ο οποίος απλά δεν παίζετε, είναι παντού και πάντα και άξια έχει το ρόλο του communication manager στην ομάδα cheers.
Η υποστήριξη από άτομα τα οποία ούτε καν τα γνωρίζω προσωπικά είναι φοβερή και με συγκινεί πραγματικά. Σας ευχαριστώ πολύ όλους, γνωστούς-αγνώστους!! Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://facebook.com/paniainraidworks
 
Ράλι Ακρόπολις 2013 - PANIAIN Raidworks
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Acropolis Rally of Greece - PANIAIN Raidworks
» 25-27 ΜΑΙΟΥ 2012 ΤΟ « ΡΑΛΙ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ»
» PANIAIN Raidworks
» Ράλι Πορτογαλίας (24 – 27 Μαρτίου 2011)
» PANIAIN Raidworks

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΑΓΩΝΕΣ :: Άλλοι αγώνες-
Μετάβαση σε: