Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ

Πήγαινε κάτω 
+2
stavrosd
Γιάννης Αθανασίου
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠεμ 3 Οκτ 2013 - 14:17

.
Τη Δευτέρα 7 Οκτώβρη η ΟΜΑΕ έχει Γενική Συνέλευση των λεσχών - μελών της.

Ελάτε να συζητήσουμε ποιά είναι τα προβλήματά σας σε σχέση με τους αγώνες 4Χ4 για να τα θέσουμε στη συνέλευση αυτή για συζήτηση. Είτε ατομικά, είτε σαν λέσχες που δεν είσαστε μέλη της.

Μην αργείτε για να προλάβουμε να τα ομαδοποιήσουμε.

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosd




Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2012

Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠεμ 3 Οκτ 2013 - 15:17

ΠΡΟΒΟΛΗ!!

Φαίνεται να γίνονται προσπάθειες απο άλλους χώρους.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Ο δικός μας?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠεμ 3 Οκτ 2013 - 18:35

Σταύρο

όχι ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ και τι ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...

ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΕ... η προβολή δεν είναι δικό της θέμα... είναι δικό μας...

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kankoo




Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2013

Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠαρ 4 Οκτ 2013 - 9:23

Σταυρο με συγχωρεις αλλα ποσο εχει βοηθησει ο φωτεινελλης το 4χ4 = το αλλο με τον τοτο το ξερεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosd




Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2012

Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠαρ 4 Οκτ 2013 - 9:57

Καλημέρα,
Γιάννη διαφωνώ.
Ναι είναι σαφώς και θέμα των οργανωτών αλλά σίγουρα μπορεί και θεσμικά να γίνει κάτι.
Αν ο καθε Φωτεινέλης πάρει την γραμμή απο την ΟΜΑΕ "Βάλε στο πρόγραμμα σου τους αγώνες των 4χ4 που μετά το Ακρόπολις είναι πρώτοι σε ξένες συμμετοχές" θα το βάλει στο πρόγραμμα του.
Αν το γραφείο τύπου της ΟΜΑΕ δίνει πληροφορίες για τους αγώνες μας τότε θα αρχίσουν να φαίνονται.
Φίλος μου απο το eurosport δεν ΄ήξερε καν οτι γίνονται τέτοιο αγώνες στην Ελλάδα και έμεινε άφωνος όταν του είπα για τις ξένες συμμετοχές.

Εννοείτε οτι πολλά πράγματα πρέπει να κάνουν οι οργανωτές αλλά δεν είναι αυτό το ζητούμενο της ενότητας.

Κατα τα άλλα δεν έχω να πώ κάτι που δεν έχουμε ξαναπεί και δεν είναι αυτονόητο.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kankoo




Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2013

Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠαρ 4 Οκτ 2013 - 10:46

με συγχωρειτε αλλα σε εκπομπη του περυσι ( την ειδα μαγνητοσκοπημενη) ειχε φερει καποιον που συζητησαν ολο κιολο 4 λεπτα λεγοντας οτι στους αγωνες 4χ4 αφου δεν σκοτωνονται με τις ταχυτητες που πανε κ χωρις μετρα ασφαλειας καλα περνανε. Οτι κ να του πει η επιτροπη οι πελατες του ειναι αλλου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠαρ 4 Οκτ 2013 - 10:52

.
Σταύρο

πέρσι έπεσε πάνω μας στην εκκίνηση ή καλύτερα τον τεχνικό έλεγχο των ξένων. Είχε έρθει να κανονίσει κάτι με το Δήμο. Είπε ένα καλημέρα και έφυγε!!!

Και σας παρακαλώ ΜΗΝ ΧΑΛΑΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ.

Η συνέλευση είναι τη Δευτέρα. ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΕ. Ο Φωτεινέλης και όποιος Φωτεινέλης δεν είναι ΟΜΑΕ.

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠαρ 4 Οκτ 2013 - 16:10

1. Φωτεινέλης?? δεν ενδιαφέρεται, δεν το γνωρίζει αλλά υπενθυμίζω ότι κάποτε ο Ατταρτ μίλαγε μαζί του on air και μας έκραζαν εν χορώ περί επικινδυνότητας και άλλα διάφορα. Βέβαια επικαιροποιημένη εκπομπή δεν κάνανε τον Μαίο να μιλήσουνε πάλι για "κλειστές" ειδικές.

2. Απο την ΟΜΑΕ θέλω να με δεί στα ίσια σαν να κάνω ανάβασεις ή σπρίντ και όχι σαν παραπεταμένο που κάνει επικίνδυνα πράγματα, αλλιώς να με παρατήσει ήσυχο.

3. Σε επικοινωνία οι αντοχής ξεπέρασαν εδω και χρόνια τους υπόλοιπους, αναρωτιέμαι αν ο Φωτεινέλης έχει περισσότερο νόημα απο 10σελιδο σε Ιταλικό περιοδικό. Για θυμήστε μου πλήν Ακρόπολις ποιος ασφάλτινος αγώνας είχε 9 ώρες prime time NOVA ή Motors TV ή Star ή συνετεύξεις σε πρωϊνάδικα με τους αγωνιζόμενους σε πρώτη γραμμή??

4. Θέλω επίσης να σταματήσει η συνωμοσιολογία που θέλει να πριμοδοτούν σπριντάκια και κλειστές ειδικές των 15χλμ για τα Ζ1 δια στόματος μέλους της επιτροπής καίγοντας τους αντοχής.

5. Να καταλάβουν ότι οι παλιές πρακτικές τέλος, διότι τώρα πια έχουν και πολιτικούς προϊστάμενους και τα αγωνάκια μας εκτός των άλλων τζιράρουν και κατοσταχίλιαρα σε Δήμους που πεινάνε και φέρνουν διαφήμιση εκτός Ελλάδος και τουρισμό εκτός αγώνα κλπ κλπ κλπ. Μετά απο αυτό υπάρχουν ΓΓΑ και αθλητικοί δικαστές που ευχαρίστως θα κάνανε βαβούα στην πλάτη μας για να ξεχάσουμε ότι θα κοπούν και άλλο οι συντάξεις.

6. Γενικα να σταματήσει η πολεμική που υπάρχει ενάντια στους αντοχής, γιατι υπάρχει και το ξέρουν κάποιοι καλά.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠαρ 4 Οκτ 2013 - 17:02

.
Ρε, δε θα είσαι εκεί τη Δευτέρα; Πες τους τα... Να μην είμαι μόνος πάλι!!!

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dagio




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2012

Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠαρ 4 Οκτ 2013 - 19:06

Εμείς που τρέχουμε στην Ζ2 έχουμε λόγο στην ΟΜΑΕ ή είμαστε οι κάνοντες hobby άνευ δικαιώματος λόγου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠαρ 4 Οκτ 2013 - 19:11

Ισως να είναι και η τελευταία που είμαι ώς λέσχη άν συνεχίσουν έτσι τα πράγματα. Οψόμεθα........
Βαγγέλη.................
Ως οδηγοί 4χ4 έχετε ότι διεκδικήσατε τις εποχές που έπρεπε να έχετε πεί και διεκδικήσει.
Επιμένω μέχρι σκασμού ότι έχετε το μισό μερίδιο ευθύνης για ότι γίνεται ή δεν γίνεται.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kankoo




Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2013

Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠαρ 4 Οκτ 2013 - 19:30

meletis έγραψε:
Ισως να είναι και η τελευταία που είμαι ώς λέσχη άν συνεχίσουν έτσι τα πράγματα. Οψόμεθα........
Βαγγέλη.................
Ως οδηγοί 4χ4 έχετε ότι διεκδικήσατε τις εποχές που έπρεπε να έχετε πεί και διεκδικήσει.
Επιμένω μέχρι σκασμού ότι έχετε το μισό μερίδιο ευθύνης για ότι γίνεται ή δεν γίνεται.

Συγνωμη αλλα δεν απαντας λεςαυτο πουθελειςτο οποιο ειναι μεγιστο λαθος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠαρ 4 Οκτ 2013 - 19:39

kankoo έγραψε:
meletis έγραψε:
Ισως να είναι και η τελευταία που είμαι ώς λέσχη άν συνεχίσουν έτσι τα πράγματα. Οψόμεθα........
Βαγγέλη.................
Ως οδηγοί 4χ4 έχετε ότι διεκδικήσατε τις εποχές που έπρεπε να έχετε πεί και διεκδικήσει.
Επιμένω μέχρι σκασμού ότι έχετε το μισό μερίδιο ευθύνης για ότι γίνεται ή δεν γίνεται.

Συγνωμη αλλα δεν απαντας λεςαυτο πουθελειςτο οποιο ειναι μεγιστο λαθος
Μπαααα μια χαρά τα λέω και κάνω, ίσως όχι όπως ο Αθανασίου και ο Αθανασουλόπουλος..............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠαρ 4 Οκτ 2013 - 19:43

.
Βαγγέλη

πες μου τί θες και θα το αναφέρω. Δυστυχώς οι οδηγοί δεν έχουν θέση στη γενική συνέλευση της ΟΜΑΕ. Γι' αυτό άνοιξα το θέμα. ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ.

Μελέτη,
ψο...

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kankoo




Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2013

Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠαρ 4 Οκτ 2013 - 20:13

meletis έγραψε:
kankoo έγραψε:
meletis έγραψε:
Ισως να είναι και η τελευταία που είμαι ώς λέσχη άν συνεχίσουν έτσι τα πράγματα. Οψόμεθα........
Βαγγέλη.................
Ως οδηγοί 4χ4 έχετε ότι διεκδικήσατε τις εποχές που έπρεπε να έχετε πεί και διεκδικήσει.
Επιμένω μέχρι σκασμού ότι έχετε το μισό μερίδιο ευθύνης για ότι γίνεται ή δεν γίνεται.

Συγνωμη αλλα δεν απαντας λεςαυτο πουθελειςτο οποιο ειναι μεγιστο λαθος
Μπαααα μια χαρά τα λέω και κάνω, ίσως όχι όπως ο Αθανασίου και ο Αθανασουλόπουλος..............
ok αλλα εαν μεινεις μονος σου στο τελος με αυτα που αναφερεις ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠαρ 4 Οκτ 2013 - 20:17

kankoo έγραψε:
meletis έγραψε:
kankoo έγραψε:
meletis έγραψε:
Ισως να είναι και η τελευταία που είμαι ώς λέσχη άν συνεχίσουν έτσι τα πράγματα. Οψόμεθα........
Βαγγέλη.................
Ως οδηγοί 4χ4 έχετε ότι διεκδικήσατε τις εποχές που έπρεπε να έχετε πεί και διεκδικήσει.
Επιμένω μέχρι σκασμού ότι έχετε το μισό μερίδιο ευθύνης για ότι γίνεται ή δεν γίνεται.

Συγνωμη αλλα δεν απαντας λεςαυτο πουθελειςτο οποιο ειναι μεγιστο λαθος
Μπαααα μια χαρά τα λέω και κάνω, ίσως όχι όπως ο Αθανασίου και ο Αθανασουλόπουλος..............
ok αλλα εαν μεινεις μονος σου στο τελος με αυτα που αναφερεις ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙΣ.
Κώστα σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, προσπαθώ να ξεφύγω και απο τον Αθανασίου και δεν τα καταφέρνω.................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paniain

Paniain


Αριθμός μηνυμάτων : 159
Ημερομηνία εγγραφής : 17/10/2011
Τόπος : Saint Friday

Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠαρ 4 Οκτ 2013 - 21:54

Γιάννη και όποιος άλλος οργανωτής παρευρεθεί, αυτά που λέμε τόσο καιρό πρέπει να πείτε.

-Προβολή, όχι αόρατοι στην ΟΜΑΕ και τα drag day για 400 μέτρα να μας τρώνε λάχανο στο τομέα αυτό.

-Αγώνες, με πλήρη υποστήριξη της ΟΜΑΕ, όχι μόνο την άδεια. (παραπέμπει και στη προβολή αυτό)

-Δημιουργία κυπέλλων για ΝΕΟΥΣ με την απαραίτητη υποστήριξη.

-ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ με αγώνες βιώσιμους στις εποχές μας.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://facebook.com/paniainraidworks
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠαρ 4 Οκτ 2013 - 22:03

Paniain έγραψε:


-ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ με αγώνες βιώσιμους στις εποχές μας.

Ian άν εσύ μου μιλάς ακόμα, γιατί ο Kankoo δεν με παίζει πιά, εδώ θα ήθελα διευκρινίσεις και περαιτέρω εξήγηση του όρου βιώσιμο.
Νέους τι εννοούμε?? Στην ηλικία ή στο Αθλημα??


Έχει επεξεργασθεί από τον/την meletis στις Παρ 4 Οκτ 2013 - 22:11, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kankoo




Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2013

Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠαρ 4 Οκτ 2013 - 22:04

να δοθει αμεση προτεταιοτητα κ οποια διαφημιση στους αγωνες οι οποιοι εχουν κ ξενες συμμετοχες οποιοι κ εαν ειναι αυτοι, ειτε drift, ειτε σπριντ, ειτε 4χ4 ειτε οποιοσδηποτε αγωνας. Να δημιουργηθει ημερα η ημερες που μπορουν και οι οδηγοι (με καποιες συμμετοχες ισως) να ακουγονται απο την επιτροπη κ οποιον αλλον αποφασιζει. Να υπαρχει η περιβοητη διαβουλευση, σε συσκεκριμενο ιστοτοπο για τα θεματα των αγωνων. πρωτες σκεψεις ειναι. εαν ομως πας μονος σου γιαννη μην φωναζεις εαν σε βγαλουν τρελο οι αντιστοιχη φωτεινεληδες. διοτι υπαρχουν αρκετοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paniain

Paniain


Αριθμός μηνυμάτων : 159
Ημερομηνία εγγραφής : 17/10/2011
Τόπος : Saint Friday

Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠαρ 4 Οκτ 2013 - 22:12

meletis έγραψε:
Paniain έγραψε:


-ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ με αγώνες βιώσιμους στις εποχές μας.

Ian άν εσύ μου μιλάς ακόμα, γιατί ο Kankoo δεν με παίζει πιά, εδώ θα ήθελα διευκρινίσεις και περαιτέρω εξήγηση του όρου βιώσιμο
Βιώσιμους, όπως είχα πεί, με ευέλικτα πακέτα συμμετοχής και κοντά στην Αττική. Αυτό όσον αφορά το Πρωτάθλημα. Ο αγώνας σου δεν είναι ανάγκη να είναι μέσα σ'αυτό. Δε σε υποχρεώνει κανείς.Very Happy

Νέους εννοούμε και ηλικιακά και στο άθλημα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Paniain στις Σαβ 5 Οκτ 2013 - 14:29, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://facebook.com/paniainraidworks
kankoo




Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2013

Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠαρ 4 Οκτ 2013 - 22:59

μελετη δεν εχω προσωπικα μαζι σου απλα οταν καποιος με αφηνει απεξω (λεπαντο οπου ηθελα να ερθω) τον αφηνω κ εγω ρε φιλε απεξω. να μην το προχωρησουμε εδω αλλο διοτι κ η δημητρα ειχε δικιο κ ο σταυρος κ ο ιαν. οταν πληρωνεις κατι εχεις λογο, τουλαχιστον. να ξερεις οτι αυτο το 50-50 δεν με βρισκει καθολου συμφωνο σε αυτη την περιπτωση.
επειδη ομως αλλο ειναι εδω το θεμα περιμεμω να δω κ απο αλλους προτασεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dagio




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2012

Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΠαρ 4 Οκτ 2013 - 23:12

Μελέτης έγραψε
"Βαγγέλη.................
Ως οδηγοί 4χ4 έχετε ότι διεκδικήσατε τις εποχές που έπρεπε να έχετε πεί και διεκδικήσει.
Επιμένω μέχρι σκασμού ότι έχετε το μισό μερίδιο ευθύνης για ότι γίνεται ή δεν γίνεται."
Μελέτη
σαν πολίτης και σαν οδηγός 4χ4 θα έχω πάντα το δικαίωμα του λόγου και της διεκδίκησης. Αν αυτή την εποχή ο διεκδικητικός λόγος μου δεν είναι τόσο ισχυρός όσο την εποχή που εσύ λες είναι άλλο θέμα, και να το δεχτώ αυτό.
Γιάννη
Εγώ συνεχίζω να ρωτώ και θα ήθελα
να το ξέρω ,σαν οδηγός της Ζ2, πως η ΟΜΑΕ μας αντιμετωπίζει. Σαν κατηγορία που θα μας στηρίζει και εμάς; θα μας διαφημιζεί και εμάς; ή θα είμαστε η κατηγορία που της δημιουργεί πρόβλημα και θα πρέπει να καταργηθεί τουλάχιςτον με την σημερινή της μορφή;
Το πόσο σημαντικό είναι αυτό για εμάς είναι πολύ εύκολα αντιληπτό. Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paniain

Paniain


Αριθμός μηνυμάτων : 159
Ημερομηνία εγγραφής : 17/10/2011
Τόπος : Saint Friday

Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΣαβ 5 Οκτ 2013 - 14:26

dagio έγραψε:
Μελέτης έγραψε
"Βαγγέλη.................
Ως οδηγοί 4χ4 έχετε ότι διεκδικήσατε τις εποχές που έπρεπε να έχετε πεί και διεκδικήσει.
Επιμένω μέχρι σκασμού ότι έχετε το μισό μερίδιο ευθύνης για ότι γίνεται ή δεν γίνεται."
Μελέτη
σαν πολίτης και σαν οδηγός 4χ4 θα έχω πάντα το δικαίωμα του λόγου και της διεκδίκησης. Αν αυτή την εποχή ο διεκδικητικός λόγος μου δεν είναι τόσο ισχυρός όσο την εποχή που εσύ λες είναι άλλο θέμα, και να το δεχτώ αυτό.
Γιάννη
Εγώ συνεχίζω να ρωτώ και θα ήθελα
να το ξέρω ,σαν οδηγός της Ζ2, πως η ΟΜΑΕ μας αντιμετωπίζει. Σαν κατηγορία που θα μας στηρίζει και εμάς; θα μας διαφημιζεί και εμάς; ή θα είμαστε η κατηγορία που της δημιουργεί πρόβλημα και θα πρέπει να καταργηθεί τουλάχιςτον με την σημερινή της μορφή;
Το πόσο σημαντικό είναι αυτό για εμάς είναι πολύ εύκολα αντιληπτό. Ευχαριστώ
Σαφώς και η Ζ2 πρέπει να έχει λόγο, είναι η πλειοψηφία και η πιο οικονομική κατηγορία. Έτσι θα μπούν νέοι στο χώρο, έτσι θα παραμείνετε εσείς και ο οποιοσδήποτε θέλει κάτι πιο προσιτό. Μέσα απο τη Ζ2 εσύ πχ, θα βάλεις cage, καθισματα κτλ για να πάς Ζ1 αν επιθυμείς.
Μη ξεχνάμε τη περίπτωση μου, του Σταματάκη, του Μαρδά. Η Ζ2 είναι το "μαξιλάρι" για να μπορούμε να αγωνιστούμε σε έναν μεγάλο αγώνα όταν δεν διαθέτουμε το απαραίτητο budget για Ζ1.
Ναι δε διαφωνώ πλήρως με την απόφαση του Μελέτη στον αγώνα του κι από τη δική του πλευρά έχει τα δίκια του, πέραν του γεγονότος οτι είναι δικός του ο αγώνας, ότι θέλει αποφασίζειWink .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://facebook.com/paniainraidworks
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΣαβ 5 Οκτ 2013 - 15:55

Με αυτοκίνητα σαν του Μαρδά και γώ μέσα για την Ζ2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paniain

Paniain


Αριθμός μηνυμάτων : 159
Ημερομηνία εγγραφής : 17/10/2011
Τόπος : Saint Friday

Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ   Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ Icon_minitimeΣαβ 5 Οκτ 2013 - 16:02

meletis έγραψε:
Με αυτοκίνητα σαν του Μαρδά και γώ μέσα για την Ζ2
Εδώ είναι που συμφωνούμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://facebook.com/paniainraidworks
 
Γενική Συνέλευση ΟΜΑΕ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Γενική Συνελευση ΟΜΑΕ
» Λιστα στελεχων ΟΜΑΕ
» Tracking systems και ΟΜΑΕ
» Neo Site ΕΠΑ - ΟΜΑΕ
» Αποφασεις ΟΜΑΕ-ΕΠΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΑΓΩΝΕΣ :: Γενικά για Αγώνες 4Χ4-
Μετάβαση σε: