Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Μια απορεια εχω ο ανθρωπος..

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Μια απορεια εχω ο ανθρωπος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μια απορεια εχω ο ανθρωπος..   Μια απορεια εχω ο ανθρωπος.. Icon_minitimeΠαρ 17 Ιουν 2011 - 14:17

Απο αυτο το κειμενο

Παράθεση :
To λίπος εμποδίζει τα εγκεφαλικά κύτταρα να τραφούν. Μένουν μόνο να σκέφτονται με ιδιοτέλεια και να αποσιωπούν γεγονότα «που δε συμφέρουν» - όπως πάντα άλλωστε.

Εντωμεταξύ οι μαϊντανοί του χώρου καλά κρατούν. Έτσι και αλλιώς δεν έχει μείνει και κανένας αξιόλογος.

Ο «Λιγουράκος», ο «σχιζοφρενής», ο «ραδιούργος» γεροβούβαλος, o νέος «υπερπαραγωγός» και φυσικά ο «μαϊντανός». Καλά δε μιλάμε για τη διοίκηση...

Μου λειπει ο "λιγουρακος"
Ολους τους αλλους τους εχω..

Ξερει κανεις???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Μια απορεια εχω ο ανθρωπος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια απορεια εχω ο ανθρωπος..   Μια απορεια εχω ο ανθρωπος.. Icon_minitimeΔευ 20 Ιουν 2011 - 16:18

Να προσθέσω κάτι;

"... με την άδεια της "διοίκησης", σε παραλίγο... τουαλέτα βρέθηκαν οι συνονόματοι, το Βόδι με τον Ηλίθιο..."

και είναι ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΦΑΤΟ...

άσε που στην "...τουαλέτα, που προηγείτο, βρέθηκε μεθυσμένος παράγοντας να πουλάει τσαμπουκά στους θεατές..."

και για να το κάνουμε πιό ξεκάθαρο, παρόντες στο... γεγονός ήταν μόνο ο γεροβούβαλος και ο σχιζοφρενής! Όχι μαζί βέβαια...

Ο νοών, νοείτο!!! Wink

ΥΓ. Μήπως ο λιγουράκος, όπως τον εννοεί ο συγγραφέας, έγινε πρόσφατα γονιός;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Μια απορεια εχω ο ανθρωπος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια απορεια εχω ο ανθρωπος..   Μια απορεια εχω ο ανθρωπος.. Icon_minitimeΔευ 20 Ιουν 2011 - 16:30

Γιάννης Αθανασίου έγραψε:
έγινε πρόσφατα γονιός;

A Μαλιστα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Μια απορεια εχω ο ανθρωπος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια απορεια εχω ο ανθρωπος..   Μια απορεια εχω ο ανθρωπος.. Icon_minitimeΤρι 21 Ιουν 2011 - 13:39

Δημοσίευση στις 25 Ιουν 2010 22:05 στο to4x4.gr
friar έγραψε:
superspy έγραψε:
friar έγραψε:
superspy έγραψε:
Βρε για δες με έναν μακακα που έχουμε μπλέξει... :mrgreen:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
are you talking to me ?????


Μα φυσικά όχι Στάθη!
Thank U με κάλυψες

Από την εποχή που ο friar δεν ήταν ακόμη ο «ραδιούργος» γεροβούβαλος και υποστήριζε μάλιστα τον... φίλο του!

Στερνή μου γνώση... τί έχουμε να διαβάσουμε ακόμη!

Ξέχασα... τώρα έχει δουλειά! Υποστηρίζει τον... αρχιγκαντέμη!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Μια απορεια εχω ο ανθρωπος.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια απορεια εχω ο ανθρωπος..   Μια απορεια εχω ο ανθρωπος.. Icon_minitimeΤρι 21 Ιουν 2011 - 14:44

Τελικά ισως τα δημοσια βρισιδια ή διαφορες αποψεων οπως θελετε πεστε το ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΙΜΕΣ και δειχνει οκ ανθρωπους που ναι διαφωνουν ΑΠΕΙΡΑ και ΧΑΩΤΙΚΑ χωρις κανενα περιθοριο συμφωνιας αλλα παιζουν ΗΘΙΚΑ κι οχι την μια ετσι και την αλλη στην κανω στα μουλοχτα "γυριστη"..

κι τα ανωτερω ΑΝ οι χαρακτιρισμοι συμπηπτουν με τα ονομαζομενα προσωπα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μια απορεια εχω ο ανθρωπος..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ :: Ανέκδοτα - Πειράγματα-
Μετάβαση σε: