Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Σύνδεσμος Οδηγών Αγώνων 4x4 (ΣΟΑ4x4)

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Paniain

Paniain


Αριθμός μηνυμάτων : 159
Ημερομηνία εγγραφής : 17/10/2011
Τόπος : Saint Friday

Σύνδεσμος Οδηγών Αγώνων 4x4 (ΣΟΑ4x4) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σύνδεσμος Οδηγών Αγώνων 4x4 (ΣΟΑ4x4)   Σύνδεσμος Οδηγών Αγώνων 4x4 (ΣΟΑ4x4) Icon_minitimeΠεμ 19 Σεπ 2013 - 16:07

Ας ξεκινήσουμε από εδώ λοιπόν τη προσπάθεια σύστασης του Συνδέσμου μας, έστω με ονόματα για αρχή κι έπειτα συνάντηση για να βάλουμε ένα πλάνο για τη συνέχεια.

Ονόματα:
Παπανικολάου Ίαν

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://facebook.com/paniainraidworks
wega

wega


Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 04/06/2013

Σύνδεσμος Οδηγών Αγώνων 4x4 (ΣΟΑ4x4) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σύνδεσμος Οδηγών Αγώνων 4x4 (ΣΟΑ4x4)   Σύνδεσμος Οδηγών Αγώνων 4x4 (ΣΟΑ4x4) Icon_minitimeΠεμ 3 Οκτ 2013 - 20:21

ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimkou




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2011

Σύνδεσμος Οδηγών Αγώνων 4x4 (ΣΟΑ4x4) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σύνδεσμος Οδηγών Αγώνων 4x4 (ΣΟΑ4x4)   Σύνδεσμος Οδηγών Αγώνων 4x4 (ΣΟΑ4x4) Icon_minitimeΣαβ 19 Οκτ 2013 - 16:11

Κουτσιος Δημητρης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Σύνδεσμος Οδηγών Αγώνων 4x4 (ΣΟΑ4x4) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σύνδεσμος Οδηγών Αγώνων 4x4 (ΣΟΑ4x4)   Σύνδεσμος Οδηγών Αγώνων 4x4 (ΣΟΑ4x4) Icon_minitimeΚυρ 20 Οκτ 2013 - 12:06

.
Γιώργος Κυπριανού έγραψε:
Για να μιλήσουμε απλά και καθαρά, Τα χαρτιά υπάρχουν, έχουν κατατεθεί στο προτοδεικίο το καταστατικό με τα ονόματα κλπ και ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΩΘΕΙ Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ! Εκεί και κόλλησε η προσπάθεια κύριε Αθανασίου, στο ότι μετά από όλα αυτά που έκανα μόνος γιατί κανεις δεν βοήθεισε, καταλήξαμε να μην ασχολείται κανεις κι εγω να είμαι 500 ευρώ φτωχότερος! Προφανώς και το θέμα μου δεν είναι το οικονομικό, αλλα δεν δέχομαι υπονοούμενα από ΚΑΝΕΝΑ!

Εγω κύριε Αθανασίου ήμουν και είμαι αγωνιζόμενος. Πλήρωνα και πληρώνω από την τσέπη μου και ποτέ δεν μπήκα σε παιχνίδια εξουσίας ή χωρίσματος της πίτας. Όπως είχα πει και τότε, φροντίστε να τα βρείτε εσεις οι οργανωτές, εαν θέλετε το καλό του χώρου και εμείς οι αγωνιζόμενοι θα ακολουθήσουμε.

Και κλείνοντας έχω και μια ερώτηση, 2013 - 2005, είναι 8 ολόκληρα χρόνια! Ενδιαφέρθηκε κανεις τόσα χρόνια; Προφανώς και όχι. Το γιατί, ας το απαντήσει ο καθένας στον εαυτό του.
Κύριοι υπάρχουν πολλά πράγματα έτοιμα!!! Από το 2005. Επικοινωνήστε με το Γιώργο Κυπριανού να συνεχίσετε την προσπάθεια εκείνη... Έδειχνε και ΔΕΙΧΝΕΙ να έχει όρεξη για συνέχεια.

Και κρατήστε μακριά από αυτό τους ΟΡΓΑΝΩΤΕΣ. Δεν έχουμε καμία θέση και σχέση

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yanni_the_Greek




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011

Σύνδεσμος Οδηγών Αγώνων 4x4 (ΣΟΑ4x4) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σύνδεσμος Οδηγών Αγώνων 4x4 (ΣΟΑ4x4)   Σύνδεσμος Οδηγών Αγώνων 4x4 (ΣΟΑ4x4) Icon_minitimeΚυρ 20 Οκτ 2013 - 12:50

Γιάννης Τζιώτης και Γιώργος Ζαφειρόπουλος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σύνδεσμος Οδηγών Αγώνων 4x4 (ΣΟΑ4x4)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Κανονισμοί αγώνων αντοχης
» ΕΠ.Α./ΕΘ.Ε.Α..: Αναστολή Αγώνων
» Τα ασφαλιστήρια των αγώνων του 2013
» NEO ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2013
» NEA ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΑΓΩΝΩΝ 2013

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΑΓΩΝΕΣ :: Γενικά για Αγώνες 4Χ4-
Μετάβαση σε: