Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Η Στηλη του Φερεφωνου

Πήγαινε κάτω 
+11
stavrosd
mad4mud1
Tornado
aggelosk
JOHNVOR
dytis
Admin
Elias Nicolaou
lefterismega
Γιάννης Αθανασίου
fokion
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013 - 13:09

Ποσο στοκος πρεπει να εισαι για να δινεις ΑΚΟΜΑ πιο μεγαλη δημοσιοτητα σε ενα θεμα που πρωτος και κυριος υπευθυνος ηταν ο...... πατερας σου..... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked και να βγαινουν στη φορα ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ φωτογραφίες...

και μαζι με αυτον να περνει πλεον η μπαλα

και τα παροντα μελη της επιτροπής 4Χ4 σο οποιο ρολο ηταν εκει

και τον παρατηρητη ΟΜΑΕ και την αναφορα που εκανε (????)

και τον αγωνοδικη που αφηνε τα παντα να εξελισονται

και τον τεχνικο εφορο που αφησε ενα αυτοκινητο με διαφορετικής διαμετρου λαστιχα!!!!!! στον ΙΔΙΟ αξονα !!!!!!! να μπει στο εμποδιο ( ας κανουμε οτι δεν βλεπουμε το πελμα)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



απορω δηλαδη πως ο Κυρ Αλεκος δεν σε εχει αρχισει τα "ευαγγελια".....

εκτος αν......

εκτος αν.... απασχολημενος ων με το..... Super Trail Ride δεν εχει παρει ΚΑΝ χαμπαρι - ακομα - τι παπαρια εχεις κανει.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013 - 14:54

.
Να θυμίσω κάτι;

Ο κυρ-Αλέκος που στη φωτό τρέχει να σωθεί από το αγωνιστικό αυτοκίνητο, είναι αυτός που το 2010 ζήτησε να μην γίνει ο 24ωρος επειδή δεν ήταν ασφαλής λόγω της νύχτας!!! Και παραλίγο, με τη βοήθεια των κολλητών του, να το πετύχει.

Εδώ σαν αλυτάρχης, θεώρησε τον αγώνα ασφαλή; Μπράβο αντικειμενικότητα!!!

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013 - 15:06

Τι θελανε να ανεβει η αναγνωσιμοτητα........... επεσε το forum....

Α ρε γκαντεμη Αθανασιου

( διοτι ως γνωστον εσυ φταις κι ας πεφτουν αλλων τα φορουμ...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013 - 16:02

Ασχετο μαιλ ανεβαζεις για ασχετη και τελειως διαφορετική φαση.....

Αλληθεια................... Αγαπητε μου

η σχετικη κουβεντα στο φορουμ σου ΠΟΥ ειναι?????????????????????????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013 - 16:18

"δε βρηκα ονοματα"......

κι οχι τιποτα αλλο αλλα δε χωραμε και πισω απο το δαχτυλο μας πλεον......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013 - 16:20

"πεφωτισμενε"

προτιμώ το print screen....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013 - 16:26

Αν σε χαλαει το "πεφοτισμενε" κοψε και εσυ τους χαρακτιρισμους και τις απειλες γιατι εσυ ΔΕΝ ξερεις τι θα φας...

Edit κι εγω....

το "γλυφω" εγω δε το ξερω.............................................................................................................................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013 - 16:34

πλακα πλακα κατσε πρωτα να γινει αγωνας γιατι χλωμο το κοβω..... μακαρι να πεφτω εξω...

και ασε τις απειλες και τους χαρακτιρισμους........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013 - 17:57

YJ ''The Doctor'' έγραψε:

- Μην γραψεις παλι οτι σου απαντησα καπου που δεν μπορεις να απαντησεις, δεν εχω καμια ορεξη να ανοιξουμε διαλογο...

- Οχι, μην γραψεις παλι γιατι δεν κανω εγγραφη στο φορουμ σου ( αληθεια αφου γραφετε μονο εσυ και ο ..Σαντσο γιατι δεν τα λετε με μαιλ η τηλεφωνο? ) για να τα πουμε απο εκει...


εγω το ξεκινησα "πεφωτισμενε"????

ασε τα υπολοιπα καλλολογικά που εριξες στη πορεια και σβηστικαν.....

το λεω ας πουμε φιλικά... γιατι μια που δε γνωριζόμαστε πως μπορει να ειναι φιλικά (με την πραγματική εννοια του ορου) αλλωστε...
αστο.... αφου δεν το εχεις... αστο...

το μονο που τελικά γινεται ειναι να δινετε ΑΚΟΜΑ περισσοτερη δημοσιοτητα στο θεμα.....
και το ειπα και πριν
το θεμα δεν "καιει" εναν - ασχετα αν τον εκαψε ο γιος του πρωτος και καλυτερος - ξεκινοντας αυτη την ιστορία, αλλα και πολλους αλλους μαζι....

α! και προς ολους....

Αντε και η φωτο με το χειριστη του συρματοσκοινου Σηκωνει κουβεντα

Η αλλη με τα 2 διαφορετικά λαστιχα??????
Ολοι εσεις που ξεψυριζετε τον ποπο της μαιμους και τους κανονισμους για το αν εχει βιδα Μ6 ενω επρεπε Μ8?????

Γαργαρεϊσον..... ??? ε?????
ΚΙ ΑΥΤΗ ειναι αμφισβητισιμη????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013 - 19:11

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑαα τι μαθαινει κανεις........................................................

το tetrakinisimag και ο Ιχνιλατης συστεγαζονται........................ ααααααααααααααααααααααααααααντεεεεε


Πω πω και δε το ηξερα...................................

Εκανες την αποκαλυψη της 1000ετίας!!!!!!!!! για πουλιτζερ κατευθειαν!!!!!!!!


Bug

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ πες οτι κανεις πλακα...............................


Τα αποτελεσματα θελουν ( που δεν αλλα λεμε...) μερικές μερες????????????? Ε φανταζομαι ΠΟΣΟ σε ενοχλει που ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΥ 2012 ΕΠΙ 4 ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ 4 ΜΗΝΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κι αυτο σου ξεφυγε ασχολίαστο?????????????????????


Χμ..........................
Τα περι κλειστης και "κλειστης" και.... καπου αλλου "παραδιπλα" ακουστηκαν.....
Το πηρες χαμπαρι ή μπα...................
( μη σου πω οτι απο κει ξεκινησαν κι ολας...........)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013 - 19:28

Niκ

η μονη σιγουρη απαντηση ειναι ......... "θα δειξει"............
διαβασε τον αναρτημενο ειδικό κανονισμό και δες τι καταλαβαινεις.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013 - 20:07

Βρε Scaravaio μου βρε αγορι μου βρε καμαρι μου

που ακομα και στο link που βαζεις η Τ1 ... Ζ1 εχει μεση ωραια............

ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΛΕΙΣΤΕς ΕΙΔΙΚΕς ΜΕ ΜΕΣΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ????????????????????????????

τοσο ΣΤΟΚΟΣ?????????????????????

Even though Organization Committee will make its best for securing and safeguard the route for T1,T2,T3,TH,Z1, with at list 20 Stewards and 3 checkpoints (except starting and finish points), crews recognize that Selective Stages are conducted in open roads and they obliged to obey to the Greek Traffic Code
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013 - 20:43

.
Αχ αυτή η δουλειά μου στέρησε ένα από τις πιό αστεία απογεύματα της εποχής!!!

Νικόλα, δε θα με παρασύρεις να μη νιώσω άσχημα για κάποιον που υποφέρει και να με φέρεις στο επίπεδό σου.
To παιδί παρουσιάστηκε στο περιοδικό με το πρόσωπο καλυμμένο, όπως επιβάλλουν οι διεθνείς κανόνες δεοντολογίας, δεν αναφέρθηκε πουθενά το όνομά του, ούτε ο αγώνας, ούτε το σημείο, για να μη μπορέσει κάποιος να συμπεράνει ποιό είναι. Και εκεί που ήξεραν ποιό ήταν και τί έκανε 20-30 άτομα που ήταν παρόντα, ο Σαράντης Αποστολίδης κατάφερε να το μάθουν εκατοντάδες. Και από την κατάφωρη έκθεσή του σε κίνδυνο, η φωτογραφία σας ένοιαξε ε;

Σαράντη, έδωσες ρεσιτάλ!!!Τhanks lol!

Στάθη, ξέρω να γράφω και να υπογράφω. Το ίδιο και ο Φωκίωνας. Αν έχεις μάθει απο τους συστεγαζόμενούς σου, δικό σου πρόβλημα...

Και για να τελειώνουμε.
1. Υπήρξε ένα άρθρο.
2. Κάποιος - Σαράντης Αποστολίδης - θεώρησε ότι παραπληροφορεί.
3. Με φωτογραφίες και μαρτυρίες τρίτων αποδείχτηκαν τα γραφόμενα του άρθρου.
4. Σε καμία περίπτωση δεν αμφισβητήθηκαν οι υπόλοιπες, εξίσου επικίνδυνες, σκηνές που παρουσιάζονται στο άρθρο και στις οποίες κινδύνεψαν ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ άλλα παιδιά.
5. Άρα ΞΕΚΑΘΑΡΑ το άρθρο δεν παραπληροφορεί, αλλά εκθέτει τα γεγονότα.

Το ότι κάποιοι έχουν πρόβλημα με την αποκάλυψη της αλήθειας είναι δικό τους θέμα.

ΥΓ. Το άρθρο είχε γραφτεί και τυπωθεί πριν σημειωθεί ένα συγκεκριμένο γεγονός. Αν είχε προηγηθεί το γεγονός η τοποθέτηση επί της συγκεκριμένης φωτογραφίας θα ήταν πιθανά διαφορετική.

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013 - 21:45

Αποστολιδη jr

ελπιζω να εχεις συναισθηση τις κατα συρροη μαλακιες που εχεις κανει σημερα....

σεβομενος μια παλια παρακληση του πατερα σου, μπαινεις στην ignore list μου πλεον ( ο Αθανασιου τι θα κανει - ειναι δικο του θεμα) εχοντας το ακαταλογιστο.....
Πραγματικά
Δε θα ξανα σχολιασω-ασχοληθω καν ΟΤΙ και να γραψεις...
Σε αφηνω στον "παραλληλο κοσμο" που ζεις.....

Προτιμώ να τσακονομαι με τον YZ.....
αν μη τι αλλο υπαρχει μια καποια λογικη.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013 - 21:48

.
Τελικά ΣΑ είσαι πιό χαζός από ότι φαίνεται!!! Και αυτό είναι απίστευτο...

Ένα παιδί, σε έναν αγώνα, σε ένα βουνό, είναι ένα ΑΓΝΩΣΤΟ παιδί. ΕΣΥ το έκανες ένα συγκεκριμένο παιδί, σε έναν συγκεκριμένο αγώνα αν αυτό σου λέει κάτι.

Τώρα για τα υπόλοιπα, άσε καλύτερα... τα έχεις πει πολλές φορές και έχεις γίνει ρεζίλι άλλες τόσες...

Απλά να σου θυμίσω ότι κάποια στιγμή ήρθες σα βρεγμένη γάτα να ζητήσεις ανακωχή, την οποία και τήρησα από πλευράς μου. Αλλά ούτε το τί έχεις κάνει και πει δε θυμάσαι... και βέβαια ούτε λόγος να κρατήσεις τον λόγο σου... αστεία λέμε τώρα;

Και για τους αναγνώστες, είναι τόσο αλήθεια τα όσα λες, όσο αλήθεια και σοβαρά ήταν τα λόγια του πατέρα σου το 2011 ότι ο 24ωρος δε θα γίνει, αφού του το είπε μέλος του ΔΣ του Ιχνηλάτη!!! Μία οικογένεια βουτηγμένη μέσα στη σοβαρότητα και την αλήθεια... Αλλά έτσι έμαθες, έτσι κάνεις...

ΥΓ. Φωκίωνα, εσένα το ζήτησε ο Αλέκος. Εμένα το ζήτησε ο ίδιος και δεν το τήρησε από πλευράς του... οπότε μπαίνει στην shooting list και πάλι...

ΥΓ2. Α, ναι, μη το ξεχάσω, ο Σαράντης Αποστολίδης γράφτηκε και στο Εκτός Δρόμου δίνοντας το ψευδές όνομα Βαγγέλης Ευαγγέλου, με το ψευδώνυμο put_the_kot_down!!! Και άρχισε να βρίζει ως συνηθίζει... μέχρι που τον ανακάλυψε ο admin και αναγκάστηκε να αποχωρήσει!!! Τέρας ειλικρίνειας και σοβαρότητας και πάλι...

ΥΓ3. Και επειδή μου το παίζεις αθώα περιστερά και θιγμένος οικογενειακά να θυμίσω ότι ο πατέρας σου είχε κάνει αίτηση διαγραφής μου από την Εκάλη 4Χ4 που δεν πέρασε απο το ΔΣ, είχε ζητήσει το 2010 να μη γίνει ο 24ωρος γιατί είναι επικίνδυνος και το 2011 έγραφε ότι ο 24ωρος δε θα γίνει όπως του είπε μέλος του ΔΣ του Ιχνηλάτη. Και εσύ το 2011 γράφτηκες εδώ με ψεύτικο όνομα για να με βρίζεις. Εγώ έχω σκοπό να διασύρω τη οικογένειά σου ή μόνη της διασύρεται απροκάλυπτα;

ΥΓ4. Και πριν αναφερθείς σε κάποια άτομα να σιγουρεύεσαι πρώτα ότι βρίσκονται εν ζωή. Αλλά τόσο σου επιτρέπει η αγωγή σου, τόσο κάνεις.

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013 - 23:41

.
Δεν καταλαβαίνεις ή κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις; Δε σε έχω ικανό για το δεύτερο!!!

Ρε αστέρι το tetrakinisimag και το Ihnilatis το χρησιμοποιώ για επαγγελματικούς λόγους και σε καμία περίπτωση δεν κάλυψα πίσω από αυτά ψευδή στοιχεία όπως έκανες εσύ.

Ψυχοτροπικά φάρμακα, και όχι μόνο, παίρνω για να σε αντέξω μαζί με τον πατέρα σου και την παρέα σου. Και αν σε ενδιαφέρει νοσηλεύτηκα κιόλα μετά από ατύχημα που είχα όταν έχασα τις αισθήσεις μου ύστερα από την πίεση που δέχτηκα το 2010 για την ματαίωση του 24ωρου που φροντίσατε να δρομολογήσετε ΟΛΟΙ σας. Κι ο γιατρός λέει ότι μπορεί να το ξαναπάθω οποιαδήποτε στιγμή, αν αυτό σε ευχαριστεί...

Φαντάσου όμως ότι αν μπορεί και σας ξεσηκώνει μισός άνθρωπος, τί θα σας έκανε, τί σας έκανε όταν ήταν ολόκληρος. Και σου υπόσχομαι ότι θα σας κάνει όσο όλοι σας θα απειλείτε αυτό που αγαπάει και στο οποίο έχει αφιερώσει τη ζωή του, τις σπουδές του, την οικογένειά του, το χρόνο του, την τρέλα του.

Βρέθηκες στο χώρο από σπόντα, χάρη στον εκπληκτικό παππού σου και τον ανεκδιήγητο πατέρα σου. Βρέθηκα γιατί αγάπησα τους αγώνες, το αυτοκίνητο. Δε θα μάθεις ποτέ τί χαρά είναι να ξεκινάς ένα Acropolis κάτω από το βράχο, να κατεβαίνεις μία Φτέρη, να κουνάς την κίτρινη σημαία στον Παπανδρέου να μην πέσει, να κάνεις τεχνικό έλεγχο σε εργοστασιακά αυτοκίνητα, να βγάζεις αποτελέσματα σε έναν διεθνή αγώνα, να φωτογραφίζεις στην Μόντσα τον Σένα, να σε πηγαίνει βόλτα ο ΣΧ, να φοράς το γιλέκο του WRC στη Σουηδία, να σε κολακεύει ο Σώτος Κοκκίνης για τη σοβαρή σου οδήγηση..., να..., να...

Είσαι άξιος της μοίρας σου... Ζήσε την όπως επιθυμείς... Μην περιμένεις να σε ακολουθήσουμε...

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 0:47

.
Σαράντης Αποστολίδης ή put_the_cot_down έγραψε:
.
Μην τολμάς αναιδέστατε να αναφέρεσαι στο όνομα του παππού μου. Τιποτένιε που μπήκες στο χώρο του τερακίνητου όταν σε ανάγκασαν να δεχτείς τον πατέρα μου ως οδηγό - συνοδό στο ταξίδι του Μεγάλου Αλεξάνδρου στους 4Τ γιατί δεν είχες την κατάλληλη εμπειρία. Το ότι φόρεσες γιλέκο του WRC στην Σουηδία σε κάνει πιο έμπειρο σε πιο τομέα; Ξεχνάμε μήπως τον επαγγελματισμό ως υπεύθυνο σου στο γραφείο τύπου σε ελληνοϊταλικό αγώνα της Εκάλης στα Καμένα Βούρλα που απείλησες ότι θα αποχωρήσεις αν δεν σου δίνανε μια οθόνη LCD και δωμάτιο στο Γαλήνη, ενώ εγώ είχα στήσει όλο το γραφείο τύπου με υπολογιστές και διαδίκτυο, καθώς και ζωντανά συνεχή αποτελέσματα; Το ίδιο δεν έγινε και στο Καρπενήσι; Για ρώτησε κάποιους από την Α.Λ.Α πότε ξεκίνησα να βοηθάω στην οργάνωση των αγώνων, όταν ακόμα έβγαζα φωτοαντίγραφα και σελιδοποιούσα τα roadbook. Το ότι παίρνεις ψυχοφάρμακα αποδεικνύει το πόσο ακατάλληλος είσαι για να γίνεις πειστικός στα λεγόμενα σου ως αρθρογράφος, οργανωτής, αντικειμενικός παρατηρητής των πραγμάτων. Μήπως θυμάσε το μένος σου στον αγώνα του Ναυπλίου όταν σου ανακοινώσαμε ότι δεν τρέχει το Navara χωρίς προφυλακτήρα;Γιατί ενώ είπες ότι θα αποσύρεις την συμμετοχή τελικά έβαλες προφυλακτήρα; Σε μάθαμε, είσαι μικροπρεπείς και λίγος.

Ανεκδιήγητε, ανιστόρητε και τόσα αν...

1. Όταν πήγαμε στο ταξίδι του Μεγάλου Αλεξάνδρου είχα ήδη 5 χρόνια αυτοκίνητο 4Χ4 και είχα περάσει ήδη μία φορά από την περιοχή. Χάρη έκανα στον πατέρα σου να τον πάρω μαζί μου και να μην πληρώσει τίποτε, ενώ οι άλλοι 4 της λέσχης που ήρθαν με το αυτοκίνητο του Χολέβα πλήρωσαν τα πάντα, ένα σημαντικό ποσό!!! Ρώτα το Μίλα να σου πει, αρχιψεύταρε. Ο πατέρας σου σε τί βοήθησε; Ούτε αγγλικά δεν ξέρει καλά-καλά... Τη διαδρομή την έβγαλα εγώ, τις βίζες η Κωνσταντίνα, τα ξενοδοχεία τα έκλεισε η Κωνσταντίνα, τα εισιτήρια της επιστροφής η Κωνσταντίνα. Καλό το παραμύθι που λέει χρόνια, αλλά δεν πιάνει πλέον. Θυμίζει αυτό με τον 24ωρο το 2011...

2. Δε με κάνει πιο έμπειρο ανεκδιήγητε. Πιό περήφανο με κάνει...

3. Επαγγελματικά δεν κάνω τίποτε που αφορά τους αγώνες. Απο τρέλα το κάνω. Και στα Καμένα το πρόβλημα ήταν ακριβώς ότι εσύ έστησες τους υπολογιστές με τον ηλίθιο τρόπο σου και δε λειτουργούσε τίποτε και έτρεχαν όλοι. Στο γραφείο τύπου είχαμε το δικό μου υπολογιστή!!! Μπερδεύεσαι!!! Και όλη η οργάνωση έμενε στο Γαλήνη, ούτως ή άλλως.
Στο Καρπενήσι γραφείο τύπου έκαναν άλλοι ανιστόρητε... ο Σωκράτης και η Κατερίνα... εγώ ήμουν FIV!

4. Για φωτοτυπίες καλό σε έχω. Για αποτελέσματα άσε... σε έχουν ζήσει οι αγωνιζόμενοι και ξέρουν. 20 αλλαγές σε 4 μέρες, μετά τον αγώνα!!! lol!

5. Στο Ναύπλιο; Τότε που βάλατε τον πρωταθλητή της προηγούμενης χρονιάς να ξεκινήσει τελευταίος επειδή έκανε το λάθος να έχει εμένα συνοδηγό; Τότε που είδες τον προφυλακτήρα και σου ξέφυγε το εκτός κανονισμών roll cage του Navara; lol!

6. Μεγάλο στέλεχος των αγώνων, για πες μας σε ποιούς αγώνες κάνεις και τι πλέον; Ούτε ο πατέρας σου δε σε εμπιστεύεται πιά. lol!

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 8:08

Ας ξαναδιαβασουν οι εμπλεκώμενοι ΠΟΙΟΣ αποκαλυψε το ονομα, πρωτα και μετα να γραφουν κατεβατα....


στο βαθμο που με αφορά - αυτο ακριβως δεν εχεις-εχετε καταλαβει γιατι ΕΤΣΙ εχεις-εχετε μαθει να λειτουργειτε με τους "φιλους" σας...
ΟΥΤΕ εγω λεω στον Αθανασιου τι να κανει ΟΥΤΕ ο Αθανασιου σε εμενα....
ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ( αγνωστη λεξη για πολλους ) ο ενας τις αποψεις του αλλου, ακομα ακομα και οτι μπορει και να ΜΗΝ συμφωνουμε, χωρις αυτο να επειρεαζει τη φιλια μας.....



Αρη
Αν και σε γουσταρω ρε φιλε αυτο το "χατζητσομπανης"με χαλασε..
καλη, και τη δεχομαι την πλακα και το ξερεις αλλα σε λαθος φαση και εδωσε δικαιοματα σε γιδια για εξυπναδες...


Α! και ΕΙΝΑΙ "jr" lol! ανοιξε και κανα λεξικο..... lol!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 11:28

fokion έγραψε:
ναι.
το να γραφω επωνυμα μου στοιχισε την διαγραφη μου 1 φορά ( δευτερη δεν ηρθε επειδη μονο και μονο απλά σταματησα να γραφω... ακομα και η αγγελία οτι χαριζα λαστιχα ενοχλησε.....) απο το to4x4 και 2 φορες απο το offroadteam.....( εκτός κι αν ξερετε κι αλλους Φωκιωνες.... και στο χωρο του 4Χ4 ειδικά.....)

περιμενω και την τριτη και φαρμακερη απο "αλλου" ( μη φορουμ.......)
Ευτυχως - δυστυχως λεω αυτα που σκεφτομαι σωστα ή στραβα, κι οχι αυτα που συμφαιρουν οποιον......

Ασε δε που ετσι ξεχωριζω και τους πραγματικους φιλους....

οι πραγματικοι φιλοι σε εχουν φιλο "οπως εισαι" δε θετουν ορους..... τυπου " αν εισαι φιλος - ή εστω μιλάς - με [αυτον] δεν εισαι με εμενα, κι εισαι εχθρός μου".....
ή
"γραφε μονο οτι με συμφαιρει"...........
δεν εχω αναγκη για faux κολλητιλικια.....



Πλεον το σκορ ειναι 2 στο ενα 2 στο αλλο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 11:45

.
friar έγραψε:
...ΜΗΝ ΟΡΚΊΖΕΣΑΙ και μας πάθεις τίποτα.
σιγά μην τα γράφεις εσύ αυτά...
...και μόλις βρεις τίποτα ζόρια στις συκοφαντίες σου ζητάς προστασία από admin
και όταν αυτό δεν παίζει στέλνεις απειλητικά γράμματα.
βρήκες πράο άνθρωπο και τον πατάς. Μπράβο σου.
να δούμε τι άλλο...
...και γύρνα στο βόθρο σου, δεν θα μας βρίζεις και εδώ μέσα,
διαγράφεται και αυτό σου το nick όπως τα υπόλοιπα σαν το κορωνοπήνιο και όποιο ακόμα σκάσει μύτη...

O κάλος προϋπήρχε, ήταν εκ γεννετής ή αποκτήθηκε από τη χρήση C2H5OH;

Κακόμοιρε, τον Φωκίωνα διέγραψες... Για μία ακόμη φορά. Τον διέγραψες απο το "δημοκρατικό" σου forum... ένα forum σαν την Βουλή των Ελλήνων, όπου μιλάνε μόνο όσοι μας συμφέρουν τα όσα λένε... ευτυχώς που δεν υπάρχει και Γυάρος στο internet να μας στείλεις να το ευχαριστηθείς!!! Έχουμε αυτοεξοριστεί, όπως όλοι οι σοβαροί άνθρωποι επί χούντας, μην ανησυχείς... και παρακολουθούμε από μακριά τα αίσχη σας!

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 15:43

.
Χρήστος Πλατής στο xwmatinos.gr έγραψε:
Καλο και ...σωστο ξεκινημα.
Ας εχουμε ολοι στην ακρη του μυαλου μας οτι αντιθετα με τους διορισμενους οι αιρετοί εχουν περισσοτερες υποχρεωσεις και οφειλουν να δεχονται την κριτικη. Συνεπως, το πρωτο πραγμα που πρεπει ν αλλαξει ειναι η νοοτροπια και το υφος της όποιας εξουσιας.
Καλες οι χαρές, άξια τα συγχαρητηρια, να ειμαστε ομως και προσγειωμενοι σε μια πραγματικοτητα που θελει σοβαρη δουλεια απ ολους.

Σοφά λόγια που θέλουν σοβαρή ανάγνωση και μεγάλη προσοχή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 18:05

Γιάννης Αθανασίου έγραψε:
.
τον Φωκίωνα διέγραψες... Για μία ακόμη φορά. Τον διέγραψες απο το "δημοκρατικό" σου forum...

και επιβεβαιωμενη διαγραφή μετα πολλων "επαινων" ηλεκτρονικής μορφης....
οι οποιοι "επεστραφησαν" δεοντως...

να "καλεις" και να "στελνεις", ταυτοχρονα δεν γινεται....
καλεις
συζητας
κι αν δεν σου αρεσει η απαντηση ή ο αλλος αρνηθει το διαλογο ΤΟΤΕ "στελνεις"....

ετσι λεει η λογική.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 18:54

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΤΑΔΕ

Στα παλια μου τα παπουτσια και δεν προκειται να απαντησω σε ΟΤΙ γραφει το οποιοδηποτε ατομο και με αφορά προσωπικα, σε φορουμ , που δεν ειμαι ευπροσδεκτος να απαντησω

ο αριστερα εμφανιζομενος υποφραφων.




το χτεσινο παιχνιδακι να γραφει καποιος στο to και να απαντιεται εδω και ξανα μανα αντε παλι απο την αρχη, συγνωμη αλλα δεν προκειτε να το ξανακανω
οποιος θελει κουβεντα - οπου μας επιτρεπεται ή θελουμε (καλως ή κακως ) να γραφουμε και οι δυο...

ΥΓ. "ΥΖ" sorry που παιρνει και εσενα η μπαλα αν και δεν εισαι εσυ η αιτια


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fokion στις Κυρ 31 Μαρ 2013 - 8:09, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 20:03

.
Σαράντης Αποστολίδης έγραψε:
Όσο για το μέση ωριαία που είπε κάποιος σε κλειστή ειδική διαδρομή, αν είχε την εμπειρία που επικαλείται θα ήξερε ότι ακόμα και ακρόπολις υπάρχει μέση ταχύτητα. Όταν υπάρχει ελάχιστος χρόνος τέλεσης κλειστής ή ανοιχτής διαδρομής και μετρημένη απόσταση υπάρχει και μέση ωριαία ταχύτητα.

Τί έγραψε το άτομο; Μέση ωριαία στο Acropolis σε κλειστή διαδρομή!!! Έλεος!!! Σταματήστε τον!!! Suspect

Αλλά τέτοιο είναι το επίπεδο του to4x4, τέτοια επιτρέπεται να γράφονται... ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 22:34

.
Αλέκος Αποστολίδης έγραψε:
Σχετικά με το ταξείδι του Μεγάλου Αλεξάνδρου επειδή τα παρουσιάζεται παντα οπως σας συμφέρειεχει ως εξής.

Ηρθατε στην Πλατεια Μαβίλη και μου κάνατε την πρόταση .
Απάντηση: Ωραία ιδέα αλλά δεν μπορώ να διαθέσω το απαραίτητο ποσό για το κόστος ενός τετοιου ταξειδιού.
Αθανασίου: Δεν κατάλαβες τα έξοδα σου τα πληρώνουν οι 4Τ και με συζητηση που ειχα μα τον διευθυντή μου ΣΧ εκρίθη οτι είσαι ο πλέον κατάληλος για να ολοκληρωθη το ταξειδι αυτο.
Απάντηση: Οκ και με τις προυποθέσεις αυτές δέχτηκα.

Ετσι λοιπόν αρχισε η προετοιμασία.
Σας βοήθησα οσο τοσο ώστε τα εξοδά μου είχαν επιασαν τόπο.
Γνωρίζατε καλά οτι είχα διασχίσει την Τουρκία, την Ιορδανία, το Ισραήλ και την Αίγυπτο.
Σχετικά με το αν ξέρω Αγγλικά τι να πω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χα χα χα
Την διαδρομή δεν την βγάλατε εσειςΕσεις βγάλατε τα σημεια διέλευσης τα οποια και μου δωσατε και σας ετοίμασα την διαδρομή. Παλι ψεματα???? Πιπέρι.
Αλλο μεγάλο ψέμα Τα εισητήρια , τα ξενοδοχεία τα εβγαλαν οι 4Τ μηπως ξεχάσατε οτι πέρνατε τηλέφωνο απο το εταιρικό σας τηλέφωνο (Το οποίο τα χάσατε δυο φορές στον δρόμο και το ψάχναμε συνεχώς. Μεχρι τον Μηλα στείλαμε πίσω στην Τουρκια σε ενα χωριό με εναν Τουρκο του τελωνείου να τον φέρει πίσω και την δευτερη φορά στην Αίγυπτο Πορτ Σαιντ και σας δουλευαν απο το δευτερο αυτοκίνητο.) για να σας ενημερώσουν για τις κρατήσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αφού ήταν Κωνσταντινα μαζί μας γιατί δεν την ρωτούσατε!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τις Βίζες δεν γνωρίζω ποιός τις εβγαλε.
Τα εισητήρια επιστροφής το γραφείο που συνεργαζόνταν με τους 4Τ.
Φτάνουν πια τα ψέματα σας. Δεν σας παιρνει πια κανεις στα σοβαρα.
Τιποτα αλλο . Μπορειτε να γράψετε ότι θέλετε , εσεις τα γράφετε εσεις και οι όμοιοι σας τα διαβάζουν.

1. Διαδρομή! Αφου είχα τα σημεία διέλευσης, από τα βιβλία ιστορίας για τον Μεγαλέξανδρο, την έβγαλε ένα ωραίο πρόγραμμα που λέγεται ViaMichelin, τότε που εσύ δεν ήξερες τί είναι υπολογιστής.

2. Οι 4Τροχοί απλά πλήρωσαν το ταξίδι. Τις κρατήσεις ξενοδοχείων και εισητηρίων τις έκανε η Κωνσταντίνα στο πρακτορείο που συνεργαζόταν με τις Τεχνικές Εκδόσεις. Σε πήρε κανένας τηλέφωνο να σου ζητήσει τα στοιχεία σου ή τα κατέγραψε ένα βράδυ στη Λέσχη Εκάλη 4Χ4 η Κωνσταντίνα; Για ρώτα κανέναν από τους άλλους να σου το θυμίσουν...

3. Το ότι σε πρότινα δε σημαίνει ότι ήσουν ο μοναδικός ικανός όπως θέλεις να πιστεύεις. Και το δεύτερο αυτοκίνητο εγώ ζήτησα να έρθει μαζί. Ταξιδι περιπέτειας κάναμε...

4. Τώρα τί σχέση έχει το τηλέφωνο και αν το έχασα με τα ψέματά σου, μόνο εσύ ξέρεις!!!

5. Το τί έκανες στο ταξίδι, πέρα απο το να οδηγήσεις για κάποιες ώρες, δε μας λες. Ακόμη και στην άμμο, εκτός δρόμου, στη Σίβα, ο Abdala, δικός μου άνθρωπος, μας πήγε. Ακόμη και το φαράγγι στο Ισραήλ η Κωνσταντίνα θυμήθηκε που ήταν. Εσύ τί έκανες;

6. Βαυκαλίζεσαι γενικότερα, να μην το πω πιό βαριά...

Αλέκος Αποστολίδης έγραψε:
Σχετικα με τα γραφόμενα από τον scarabeos είναι ανεξάρτητος δικό του και δικό σας πρόβλημα.

Πες το ντε!!! Φαντάσου ότι ούτε εσύ δεν του έχεις εμπιστοσύνη!!!

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η Στηλη του Φερεφωνου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 25 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η Στηλη του Φερεφωνου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ :: Ανέκδοτα - Πειράγματα-
Μετάβαση σε: