Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Η Στηλη του Φερεφωνου

Πήγαινε κάτω 
+11
stavrosd
mad4mud1
Tornado
aggelosk
JOHNVOR
dytis
Admin
Elias Nicolaou
lefterismega
Γιάννης Αθανασίου
fokion
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΔευ 1 Απρ 2013 - 13:27

.
Μετά απο συνάντηση που είχαν χθες οι διαχειριστές τους, το Εκτός Δρόμου, το to4x4.gr, το off-road.gr και το offroadteam.gr συνενώνονται σε ένα και μοναδικό φορέα πληροφόρησης για τα τεκταινόμενα στο χώρο του 4Χ4 και των αγώνων εκτός δρόμου, με διαχειριστή τον Φωκίωνα Πετρίτη.

Χορηγός της όλης προσπάθειας θα είναι ο Γιώργος Τσουράκης και η εταιρία του, ενώ το δημοσιογραφικό κομμάτι θα αναλάβει ο Σαράντης Αποστολίδης.

ΥΓ. Τσουράκη με πρόλαβες. Μήπως έχεις και χιούμορ τελικά; - καλοπροαίρετο σχόλιο!!!

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΤρι 2 Απρ 2013 - 0:36

.
Φωκίωνα

έχασες τον τίτλο... Πετάχτηκε άλλο φερέφωνο!!! lol! lol! lol!

Θα του ανοίξουμε νέο φάκελο εδώ να λέει τις παπαριές του... lol! lol! lol!

Και πώς ρε μεγάλε Κουμαριανέ δε σε είδε κανένας να το πει τόσες μέρες; Πώς δεν το είπε ο "υπεύθυνος" του αυτοκινήτου ασφαλείας; Πώς δεν το είπε ο φίλος σου ο Σαράντης που είσαστε στο ίδιο αυτοκίνητο;

Τράβα ρε να κοροϊδέψεις κανέναν άλλο... Πρωταπριλιάτικα... Πολύχρονος κι όλα...

Τώρα για την Πάρνηθα, ας σε επιβεβαιώσει και κανένας άλλος και βλέπουμε. Εδώ ο Πάνος δε χειριζόταν τον εργάτη το 2008 στο Μοσχοπόδι, το 2004 θα του τον έδινα; Πήγαινε σπίτι τώρα μη φας καμία παντόφλα και άσε τα ψόφια...

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΤρι 2 Απρ 2013 - 13:41

Μηπως να το δουμε λιγο????
Το Offroad team κακοβουλο.... ε οκ...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΤετ 3 Απρ 2013 - 14:19

Χωρίς άλλα σχόλια από το F/B σήμερα το πρωί...


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΤετ 3 Απρ 2013 - 17:39

το φαγε η μαρμάγκα σε χρόνο DT, τώρα κατάλαβα και πόσο είναι αυτό το DT, πραγματικά γρήγορο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΤετ 3 Απρ 2013 - 17:47

Για αυτα τα print screen με "αγαπανε" ολοι....... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΤετ 3 Απρ 2013 - 18:21

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ 4 Απρ 2013 - 0:29

.
Σαράντης Αποστολίδης έγραψε:
Τι μαθαίνεις με λίγο διάβασμα. Έμπειρος οργανωτής και τεχνικός έφορος παραπονιέται για διορισμένους τεχνικούς εφόρους στον αγώνα του, παραδέχεται ότι έχει κάνει ο ίδιος τεχνικός έφορος στον αγώνα του, όταν γνωρίζουμε ότι σε άλλο αγώνα επέμενε ότι το αγωνιστικό Νavara που συνοδηγούσε ήταν σύνομο με την homologation από την FIA. O ίδιος δηλώνει ότι εκτός από τον πίσω προφυλακτήρα που δεν είχε ούτε το roll-bar ήταν εντός κανονισμών. Κατά τα άλλα κοιτάει για το καλό των αγώνων.
Κανείς δε μίλησε για ομολογκασιόν Τ1 και πως θα μπορούσε άλλωστε χωρίς ντεπόζιτο ασφαλείας, πυρόσβεση, διακόπτες ασφαλείας και τόσα άλλα. Απλά ανέφερα ότι ανακαλύψαμε αργότερα ότι το roll cage - που είχε τοποθετήσει η Nissan πριν το αγοράσει η WRT- ήταν εκτός προδιαγραφών, ενώ θα έπρεπε να το έχει ανακαλύψει ο ΤΕ του αγώνα δηλαδή εσύ!!!



Παράθεση :
Κύριε Αθανασίου δημιουργήσατε ή όχι πρόβλημα στο ThAT με τα αυτοκόλλητα του 4x4 Magazine, και στο Cherokee του Ιωσήφ είχαμε αυτοκόλλητα μόνα από την αριστερή πλευρά (του οδηγού);
Αν είχες το παραμικρό δείγμα τσίπας πάνω σου θα ήξερες πως πριν βάλουμε ένα αυτοκόλλητο σε ένα αυτοκίνητο, ρωτάμε το πλήρωμα. Και δε ένα πλήρωμα μέλος του οποίου είναι αρχισυντάκτης άλλου περιοδικού. Αλλά που τέτοιες ευαισθησίες.



Παράθεση :
Για να δημιουργήσετε πρόβλημα στους αγώνες πρώτος είστε. Που πήγατε να βάλετε το αυτοκίνητο σας στο σημείο που βγάλατε τις φωτογραφίες του μικρού. Σε μέρος που δεν εμπόδιζε την ομαλή κυκλοφορία των αγωνιστικών;
Το αυτοκίνητό μου ήταν πριν το ΣΕΔ πάνω στην πλαγιά άσχετε!!!



Παράθεση :
Αποκαλείτε ιστορικό τον 24ωρο; Τον Ελληνοϊταλικό πως θα τον χαρακτηρίζατε; Γιατί αφού θέλετε το καλό των αγώνων, γιατί βγάζετε μόνο αρνητικά σχόλια στο θέμα της ασφάλειας του αγώνα και πόσα συνεργεία χρειάζεται και τι θα κοστίσει στην οργάνωση; Από την τσέπη σας τα ζήτησαν; Αλήθεια θα τον καλύψετε δημοσιογραφικά τον αγώνα που τόσο αντιτίθεστε; Για να τον προβάλετε ή για να βγάλετε φωτογραφίες που αργότερα θα προβάλετε ως καταστροφικά γεγονότα σε αγώνα που δεν διοργανώσατε ως φωστήρας.
Το Ελληνοϊταλικό είναι αγώνας της Λέσχης Εκάλη 4Χ4 ή μάλλον του κυρίου Στρεμένου. Συμμετάσχει κανείς στους στην οργάνωση του Rally Greece Offroad και δεν το ξέρω; Κλέψιμο δικαιωμάτων; Μπράβο και πάλι.
Το τί θα κάνω εγώ είναι δικό μου θέμα. Εσύ κάλυψες κανέναν αγώνα του Ιχνηλάτη όσο ονόμαζες τον εαυτό σου δημοσιογράφο;



Παράθεση :
Υ.Γ.1 Το φόρουμ σας αποκρύπτει τις φωτογραφίες όπως και εσείς την αλήθεια;
Υ.Γ.2 Τα properties μιας φωτογραφίας είναι και αυτά επεξεργάσιμα. Θα αποδεικνύεται τα λεγόμενα σας με μια ενδελεχή εξέταση των στοιχειών;
Είσαι μέλος σαν put_the_cot_down και όνομα Βαγγέλης Ευαγγέλου, ψεύταρε, οπότε μπορείς να τις δείς!!!
Ο χρόνος που τραβήχτηκε η πρωτογενής φωτογραφία δεν είναι επεξεργάσιμος!!! Γι' αυτό άλλωστε και αποτελεί τεκμήριο σε δικαστήριο, αστέρι μου...

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ 4 Απρ 2013 - 1:22

.
Κουμαριανός Κώστας έγραψε:
ο φερεφωνος αθανασιου απαντησε φυσικα οχι εδω γιατι εχει φαει πορτα
αλλα στο εκτος δρομου γιατι ειναι εκτος πραγματικοτητας
πως γινεται ολοι να τον κραζουν και αυτος να εχει δικιο δεν το καταλαβαινω
οταν χρειαστηκε να λυσουμε μια διαφορα μεταξυ μας δεν φανηκε πουθενα
εστειλε τον συνηγορο του γιατι το πρωι που ξυπνησε μπερδευτικε και αντι για
παντελονια φορεσε ζαρτιερεςη τρελοκοτσιδου
τωρα για το ποιος τρωει παντοφλα αυτο φαινεται
τωρα αν λεω παπαριες αστο να το κρινουν αλλοι
και κατι τελευταιο τοσα χρονια δεν εχω ασχοληθει με το ατομο σου
μην με αναγκασεις να κανω πραγματα που δεν θελω ................

Δε φταίει κανείς... εγώ φταίω!!! lol! Που με τη μαλακία που με δέρνει άργησα τόσο να καταλάβω πόσο καθίκι είσαι... Ποιός ασχολήθηκε ρε, αρχιψεύταρε; Και πάνω από όλα μάθε ελληνικά πρώτα...

Μου άρεσε πάντως το τρελοκοτσιδού... θα το καθιερώσω!!! lol!

Τόσο επίπεδο πλέον;

ΥΓ. Ναι, με κράζεις εσύ, ο Σαράντης, ο Αλέκος, ο Στάθης... δύο καταναλωτές αιθυλικής αλκοόλης σε βαθμό που τους έχει πειράξει το μυαλό και δύο απροσάρμοστα. Μήπως σας παραδίνω αξία;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ 4 Απρ 2013 - 10:58

.
Σαράντη

καλά σου λέει ο Στάθης... άστα γιατί φαίνεται ΤΙ ΕΠΑΦΗ έχεις με τους κανονισμούς: ότι δεν είναι υποχρεωτικό να έχει ένα αυτοκίνητο, ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙ, πρέπει να είναι σύμφωνο με τους κανονισμούς. Κόλλησες στον προφυλακτήρα και το roll cage πέρασε στα ψιλά... Μεγάλε ΤΕ...

Αλλά δε σταματάς τις μακακίες με τίποτε... Ποιός οργάνωσε, έγραψε και έκανε τον πρώτο 24ωρο το 2003 ρε; Ο Αλέκος που τον πολέμαγε με νύχια και δόντια;

H Εκάλη 4Χ4 που είναι; Ο άνθρωπος που αναφέρεις, ο πατέρας σου, ο Αλέκος Αποστολίδης έχει διωχθεί απο καιρό από τη Λέσχη. Δε νομίζω ότι έχει δικαίωμα να χρησιμοποιεί το όνομά της. Και τον Έβανς εσείς έπρεπε να τον έχετε ρωτήσει και να μας μεταφέρετε την έγκρισή του. Αλλά που καταλαβαίνεις απο πνευματικά δικαιώματα. Έχει μέσα μία λέξη άγνωστη για σένα: ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ, ΠΝΕΥΜΑ...

Και αν θυμάμαι καλά ο Ελληνοϊταλικός χάθηκε επί προεδρίας του Αλέκου Αποστολίδη. Έτσι δεν είναι; Μετά την αποτυχία του τελευταίου που τον πήγε Καρπενήσι για να είναι δίπλα στο εξοχικό του!!!

Ζήτησες αποτελέσματα και δε σου εστάλησαν; Για κοινοποίησε το e-mail με το οποίο το έκανες... Αφού, ρε μεγάλε δημοσιογράφε, δε το έκανες, μεροληπτόντας χαρακτηριστικά!!!
Μόνο ένα περιοδικό στην Ελλάδα δημοσιεύει όλους τους αγώνες, όποια και αν είναι η σχέση του με τους οργανωτές. Και σε αυτό δε δούλεψες και δεν πρόκειται να δουλέψεις ποτέ...

Για τις φωτογραφίες δεν είπα κάτι το διαφορετικό. Για τις αρχέτυπες μίλησα...

ΥΓ. Αλήθεια το ταξίδι του Μεγάλου Αλεξάνδρου γιατί το κάνατε γαργάρα πλέον; Άρχισε να μη συμφέρει;

ΥΓ2. Αλέκο, εγώ μόνο τις Μιχαλούς χρωστάω!!! lol!

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ 4 Απρ 2013 - 16:22

.
Σαράντης Αποστολίδης έγραψε:
Κύριε Αθανασίου, με μητρώο τεχνικού εφόρου 0009. Το ότι είχε cage σας πείραξε, που στο κάτω κάτω δεν κρίθηκε από εμένα και τον κύριο Κατσιμαλή παράτυπο. Ένα προφυλακτήρα ζητήσαμε και καταφέρατε να γίνετε ρεζίλι στον νομό Αργολίδας, τα φόρουμ και τελικά μετά από εντολή του κυρίου Μπασδέλη να έρθετε την επόμενη μέρα να περάσετε τεχνικό έλεγχο με προφυλακτήρα. Επαφή με κανονισμούς και αποτελέσματα; α πω ότι εντελώς συμπτωματικά το ένα ίχνος είναι από Navara D40 χωρίς πίσω πόρτα και προφυλακτήρα. Να προσθέσω και άλλα στοιχεία;
Μάθε ελληνικά ρε πρώτα!!! Ο κανονισμός λέει "μπορεί να φτάσει τον αποκλεισμό" όχι "αποκλείεται".
Στην Αργολίδα εγώ έτρεχα με ένα SsangYong!!! Όχι με Navara. lol! Αυτό που οδηγούσε ο πρωταθλητής της προηγούμενης χρονιάς και για να βγάλετε τη χολή σας είχατε βάλει να ξεκινάει τελευταίο επειδή είχε εμένα συνοδηγό!!! Τόσο αντικειμενικοί οργανωτές!!!
Τα παράπονα για το πως έτρεχε το Navara στον 24ωρο στον τότε τεχνικό έφορο, ΚΥΡΙΟ Στάθη Μανιάτη!!!


Παράθεση :
Ο πρώτος 24ωρος. Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεώτεροι. Ο 24ωρος ξεκίνησε από μια ιδέα του Γιώργου Πέτραινα, όπου φυσικά εσείς θεωρήσατε καλή ιδέα (τίποτα μεμπτό ως εδώ) και προσφερθήκατε να βοηθήσετε, και οι δύο τότε μέλη της Εκάλης. Όταν όπως γνωρίζουμε όλοι μας, φέρατε το κύριο Πέτραινα, και αυτόν, στα όριά του και παράτησε την ιδέα του, προσφέρθηκε να βοηθήσει ο Στέλιος Μακρογκίκας. Στο σημείο αυτό ζητήσατε και την συνδρομή του Αλέκου στις διαδρομές. Μήπως θυμάστε ότι εγώ τότε με τον Σκαραβαίο κουβαλούσα εφεδρικά VHF στον άξονα Αθήνα-Καρπενήσι; Α ναι, θα πείτε κιόλας ότι κόλλησα στις λάσπες στα Οινόφυτα. Αγώνας της Εκάλης ο πρώτος 24ωρος. Ο δεύτερος και ο τρίτος μήπως τους οργάνωσε αποκλειστικά η Εκάλη με τον Αλέκο; Θυμάστε, που ο ένας ξεκινούσε και τερμάτιζε από την πλατεία της Πεντέλης ενώ ο άλλος στα Μέθανα με το καραβάκι από Πειραιά; Θα μας κάνετε και μαθήματα ιστορίας;
Ήταν μία ιδέα που είχαμε με τον Πέτραινα στην νυχτερινή βόλτα που οργάνωσε η Τετρακίνηση με τερματισμό στο Λάσδα και φασολάδα! Απο εκεί και πέρα ο Γιώργος πίστεψε πως δεν είχε μέλλον και αποχώρησε. Ο Αλέκος Αποστολίδης δεν εμπλέχτηκε σε κανένα σημείο και πολέμαγε με νύχια και με δόντια τη διοργάνωση. Ούε χιλιόμετρο δεν έκανε για τη διαδρομή.
Το δεύτερο τον διοργάνωσε ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ο Ιχνηλάτης, χωρίς να ανακοινώσει συμμετοχές μέχρι την τελευταία στιγμή, κάνοντας τον Αλέκο Αποστολίδη να πανηγυρίζει που δεν είχαμε συμμετοχές, για να πέσει πάνω στις 60 τόσες αν δεν κάνω λάθος!!!
Στους άλλους δύο που λες έτρεξα, γιατί εγώ δεν έχω τα δικά σου κολλήματα!!!
Το ότι κόλλησες στις λάσπες στο Σχηματάρι για να αποφύγεις τα διόδια - τότε λειτουργούσαν - που σου πλήρωνε η οργάνωση, με αποτέλεσμα να κινδυνέψει ο αγώνας, το αφήνω απ' έξω. Απλά αποτελεί μία ακόμη ένδειξη της συνέπειας και της σοβαρότητάς σου.


Παράθεση :
Ο Αλέκος δεν διώχτηκε από την Εκάλη αν θες να λες την αλήθεια, αλλά έθεσε εαυτόν εκτός της λέσχης. Τι έγινε από τότε η λέσχη; Έκανε αγώνα; Αλλά δεν το προχωράω γιατί δεν θέλω να θίξω άλλα πρόσωπα. Εσείς κύριε Αθανασίου από πόσες λέσχες έχετε διωχθεί; Ευτυχώς από τον Ιχνηλάτη δεν θα σας διώξουν και θα γλυτώσουν οι υπόλοιποι. Από πόσα φόρουμ και παρέες επίσης σας έχουν απομακρύνει; Το Hellas Jeep Club το θυμάστε που όταν με καλέσανε να πάω στο ετήσιο jamboree τους, στο Πήλιο, με ρωτούσαν τι μέρος του λόγου είστε και γιατί μπλέκεται τον κόσμο σε καυγάδες; Αν θέλετε να ρωτήσουμε τον Χρήστο Μαυρομάτη.
Από ποιά λέσχη με έχουν διώξει; Προσπάθησε ο πατέρας σου, ο Αλέκος Αποστολίδης, να με διώξει από την Εκάλη, κάνοντας αίτηση διαγραφής μου, αλλά έφαγε "πόρτα" από το ΔΣ με ψήφους 5-2. Παραλίγο να μην πάρει ούτε τη δική του!!!
Τα υπόλοιπα τα ισχυρίζεσαι μόνο εσύ...


Παράθεση :
Πνευματικά δικαιώματα από τι; Ο ελληνοϊταλικός ήταν αγώνας της Εκάλης και δημιούργημα του Αλέκου. Ο αγώνας του Evan ήταν ιταλικός και ποτέ δεν ονομάστηκε ή κατοχυρώθηκε με το όνομα Ελληνοϊταλικός. Θα το πάμε σαν την Volkswagen που κατοχύρωσε το όνομα Beetle τo 1971, 30 και χρόνια μετά την κατασκευή του.
Τί σχέση έχει ρε ο Αλέκος Αποστολίδης με την Εκάλη πλέον; Για μαλάκες μας περνάς;



Παράθεση :
Να ρωτήσω κύριε Αθανασίου και το Ντακάρ την ίδια περίοδο έφυγε από την Αφρική. Και για αυτό φταίει ο Αλέκος;
Μήπως θέλετε να μας πείτε και εμάς γιατί ο αγώνας πήγε στο Καρπενήσι. Μήπως γιατί είχε την στήριξη της τοπικής αυτοδιοίκησης, μέσα από τις γνωριμίες του Αλέκου; Ο αγώνας έγινε και στην Χαλκιδική και στην Λαμία, έχει και εκεί εξοχικά ο Αλέκος; Για να λέμε την αλήθεια ο αγώνας δεν ξανάγινε λόγο υπερβολικών απαιτήσεων της FIA που ανέβαζε ψηλά το κοστολόγιο (π.χ.ελικόπτερα). Την ίδια χρονιά όπως πάντα είχατε πάλι θυμώσει που στο γραφείο τύπου είχαμε τον Σωκράτη και την Κατερίνα, και εσείς κάνατε ενδιάμεσος μεταξύ Ανιάδας και Μουζίλιο, γιατί ούτε για κριτή σας εμπιστευόταν κανένας.
Στην Χαλκιδική δεν πήγε επι Αλέκου Αποστολίδη. Στα άλλα ας κρίνουν οι υπόλοιποι.
Ούτε για κριτή, όπως ακριβώς τα λες. Αλλά για με εμπιστεύτηκαν το 2008 για πλοηγό στις δοκιμές και FIV στο Acropolis. Το 2009 για 000 στο Acropolis. Και αφήνω κατά μέρος τις δευτερεύουσες δουλειές που εσένα ούτε ο πατέρα σου δε σε εμπιστεύεται να κάνεις!!!
Τον Σωκράτη και την Κατερίνα, συνεργάτη μου στο AMS, τους κάλεσε η οργάνωση, με την οποία δεν είχες καμία σχέση σαν ανίκανος να κάνεις οτιδήποτε σωστά, όταν αρνήθηκα να κάνω εγώ το γραφείο τύπου.



Παράθεση :
Τα αρχεία αυτά και τα e-mail τα ζητάτε γνωρίζοντας ότι δεν μπορώ να σας δώσω αφού είναι στον server της motorpress. Δεν δουλεύουμε όλοι από το σπίτι μας. Για πιο περιοδικό μιλάτε; Αν θέλετε να μιλήσουμε για στοιχεία πείτε μου σε πιο τυπογραφείο τυπώνεται το "περιοδικό". Γιατί όταν σας ζητάνε συνδρομή δεν έχετε, μήπως γιατί δεν υπάρχει σίγουρο μέλλον στο λιβελογράφημα σας; Να δουλέψω; Γιατί δουλεύει κανείς στο έντυπο σας; Η δουλεία απαιτεί και μισθό έχετε να τον δώσετε;
Τυπογραφείο Κρίσκο-Αντιμόνιο στο Κορωπί. Διανομή από το πρακτορείο Άργος και σταμάτα τη δυσφήμιση γιατί υπάρχουν και δικαστήρια...
Υπάλληλοι και συνεργάτες: Έλενα Δέσκου, Παντελής Τζερτζεβέλης, Φωκίωνας Πετρίτης, Θόδωρος Ζηγογιάννης, Κωνσταντίνα Κυριστιντζή, Paolo Balardi...
Για συνδρομή ρώτα κάποιον που ξέρεις: Χριστόδουλο Μπιμπίρη... και πολλούς που δεν ξέρεις: Νίκο Σακά, Γιώργο Ζαφειρόπουλο, Σάκη Βούρτση, Ανάργυρο Σαρρή, Νάνο Δημήτρη και πολλούς άλλους.



Παράθεση :
Ανασκευάζετε την δήλωση σας για τις φωτογραφίες, ότι μπορεί να το έχετε κάνει και στο παρελθόν; Θυμάμαι καλά για μια φωτογραφία από αγώνα του Ναυπλίου που δηλώσατε ότι την πήρατε από τον Παντελή Τζερτζεβέλη; Θυμάστε κάτι για μια φωτογραφική G2 και μία 40D. Πονέσατε που από την μία μιλάτε για πνευματικά δικαιώματα και από την άλλη διαπράττετε πλαστογραφία και το αποκαλύπτω;
Όταν είναι να γελάσουμε, πές το μας...

ΥΓ. Με κράζουν δέκα, εσύ, ο πατέρας σου, οι κολλητοί του, οι υπαλληλοί του και ένας δύο ακόμη. Και σας πείραξε πολύ που τον 24ωρο υποστήριξαν 30 άτομα με επιστολές στην ΕΘΕΑ και 150 με μηνύματα στο facebook. Τί να κάνουμε αγόρι μου... Αυτά έχει η ζωή...

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ 4 Απρ 2013 - 21:01

.
Σαράντη μου, δεν πειράζει, ας γράφω μόνο εγώ και ας έχουμε 2000 αναγνώσεις την ημέρα. Κανένα πρόβλημα!!! Ιδίως αν λείπει ο put_the_cot_down!!! Ευχαριστώ που μου δίνεις τη δυνατότητα να δείξω τις αναγνωσιμότητες των τελευταίων ημερών για το forum μας

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Δυστυχώς σε επιβεβαιώνουν όπως και όλα τα υπόλοιπα που λες. ΑΡΝΗΤΙΚΑ... Ο αρχιμάστορας της ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ όπως ορθά επισημαίνεις με τον τίτλο του μηνύματός σου. Ένα 10άρι για σένα...

Αλήθεια πότε τσακώθηκα με την Αττική Λέσχη και δεν το ξέρω; Με την Εκάλη ναι, αλλά ποτέ δε με διέγραψε κανείς, ούτε με ανάγκασε να αποχωρήσω κανείς. Ακόμη και ενώ είχαμε ιδρύσει την Αττική με τον Δημήτρη Τριανταφυλλίδη, πήγαμε εκδρομή στη Σπάρτη με την Εκάλη!!! Άλλο ένα 10 στην παραπληροφόρηση...

Η Δήμητρα κόλλησε και βγήκε εκτός αγώνα, αστέρι μου!!! Το παράπονό της ήταν ότι δεν θυσιάσαμε ένα αυτοκίνητο ασφαλείας να την ξεκολλήσει έγκαιρα... Πάλι σωστός. 10 στην παραπληροφόρηση!!!

Σήμερα ποιά είναι η σχέση Αλέκου Αποστολίδη και Εκάλης 4Χ4; Για πες μας;

Παράθεση :
Ο αγώνας στην Χαλκιδική έγινε επί προεδρίας Αλέκου Παπαθάνου,
Αυτό ακριβώς εννοούσα αστέρι μου...

Παράθεση :
Το δεύτερο 24ωρο ήταν τόσο μυστικό που έτρεχα εγώ με τον Χρήστο Παυλάτο και ένα Cherokee XJ.
Άρα το δεύτερο 24ωρο το έκανε ο Ιχνηλάτης!!! Άλλο ένα 10άρι που έλεγες πως το έκανε ο Αλέκος Αποστολίδης...
Δεν είπε κανείς ότι ήταν κρυφός ο αγώνας αστέρι μου. Το ποιοί συμμετείχαν είχε κρατηθεί μυστικό μέχρι τέλους... κάνοντας τον Αλέκο Αποστολίδη, σκεπτόμενο ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΕΪΚΑ, να πιστέψει πως δεν τις ανακοινώναμε επειδή δεν είχαμε συμμετοχές... lol!

Και άλλο ένα δεκάρι για τα υπόλοιπα...

Α+ λοιπόν στο Master παραπληροφόρησης, μετά το Ba στην Ασχετοσύνη. Αλήθεια, τί άλλες σπουδές έχεις κάνει;

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ 4 Απρ 2013 - 21:48

.
Και οι πηγές αναγνωσιμότητάς μας!!! lol! lol! lol! lol! lol!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Με Σαράντη και Αλέκο να γράφουν, τί να διαβάσουν οι άνθρωποι εκεί;

ΥΓ. Το πα εγώ. Ακόμη και ο Σαράντης ήρθε εδώ Στάθη μου!!! lol!

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ 4 Απρ 2013 - 22:14

.
Ρε αστέρι, εσύ δε λες ότι με έχουν κυνηγήσει από παντού; Τώρα τα αλλάζεις; lol!

Η Δήμητρα κόλλησε, επικοινωνήσαμε μαζί της, είδαμε πως δεν κινδυνεύει, στείλαμε αυτοκίνητο να δει αν χρειάζεται κάτι και όταν τελείωσε ο αγώνας στείλαμε αυτοκίνητο ικανό να την ξεκολλήσει.

Ναι... ότι πεις... δε ρωτάς και τους Δυτικούς που τους τίναξε το Κύπελλο Trail στον αέρα; Αλήθεια γιατί έτρεχε να ξεφύγει όταν τον κηνυγούσε ο Διαμαντόπουλος στο Wild Terrain της Εύβοιας το 2011;

Μα μέχρι εκείνη τη στιγμή μας έλεγες ότι τα 24ωρα μετα το πρώτο τα έκανε ο πατέρας σου. Τώρα τα αλλάζεις;

Ελληνικά και ντόμπρα σημαίνει ΒΑΖΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ lol!

ΥΓ.
Παράθεση :
Τελευταία επεξεργασία απο Scaravaios την Πέμ Απρ 04, 2013 10:54 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.

Και ΝΤΟΜΠΡΑ σημαινει δε άλλαζω μετά για να δείξω πως δεν έκανα λάθος!!!
._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kos4wd




Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ 4 Απρ 2013 - 22:33

Μήπως κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσει αυτό το κατρακύλισμα του χώρου και απο τους 2 σας?Δε σας τιμά κύριοι και δε παίρνω θέση για το ποιος έχει δίκιο.Σ ένα διαζύγιο και οι 2 φταίνε.Αλλος περισσότερο και άλλος λιγότερο.Τη νύφη όμως τη πληρώνουν τα παιδιά και στη συγκεκριμένη περίπτωση το άμοιρο 4χ4 Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ 4 Απρ 2013 - 23:21

.
ΟΚ! Δεχτή η παρατήρηση...

Σταματάω, όπως είχα σταματήσει εδώ και 3 χρόνια με την πάρτη του... Εσύ μόνο μέτρα πότε θα αρχίσει και πάλι...

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ 5 Απρ 2013 - 0:13

Και?????

" μην ερχεσαι σε αντιπαραθεση με εναν ηλιθο... θα σε ριξει στο επιπεδο του και θα νικησει εκ πειρας"


κι εχει παραδοση στο "αθλημα"..................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ 5 Απρ 2013 - 15:14

Μια "βοηθεια" προς τους.......... "αθλητες' του 4Χ4...............

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


οπως λεει και το ανεκδοτο...

τι ειναι το πρωτο πραγμα που πρεπει να κανω σε ενα γυμναστηριο????

Να καταπιεις και να αφησεις κατω το πιτογυρο......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΣαβ 6 Απρ 2013 - 14:37


Τι ξεθαψα τωρα.........



fokion έγραψε:
Απαπαπαπαπαπαπααααααααα

δεν εχει πισω προφυλακτηρα ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ( Αλα Ζουμπουλια..)





τι να πουν κι αυτοι.....

τι ξερουν

εδω ειμαστε.... DAkar και βαλε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΣαβ 6 Απρ 2013 - 17:32

Χασαμε και δευτερο site ???????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΚυρ 7 Απρ 2013 - 20:19

fokion έγραψε:
Χασαμε και δευτερο site ???????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Μολις επανηλθε και το δευτερο.
Περαστικά ευχομαι

"μεγια" και την νεα εμφανιση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΔευ 8 Απρ 2013 - 19:28

προβλεπεται και απο το σχετικό J........

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΤρι 9 Απρ 2013 - 10:02

.
Ανοίγοντας τη σελίδα του Εκτός Δρόμου στο facebook το πρωί, λάβαμε το εξής μήνυμα:
η διαχείριση του facebook έγραψε:

Γιατί αφαιρέθηκε το περιεχόμενό σας
Αφαιρέσαμε ή απενεργοποιήσαμε την πρόσβαση σε κάποιο περιεχόμενο που είχατε δημοσιεύσει στο Facebook, για έναν από τους εξής λόγους:
Ειδοποιηθήκαμε ότι το συγκεκριμένο περιεχόμενο καταπατά ή με άλλον τρόπο παραβιάζει τα πνευματικά δικαιώματα τρίτων
._
Η αναφορά είχε να κάνει με τη φωτογραφία των Πάνου Μακρινού - Γιάννη Ζαούρη από το Wild Terrain στο Λασίθι και τα πνευματικά της δικαιώματα.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Όποιος έκανε την αναφορά αγνοούσε ή ξέχασε το παρακάτω e-mail
ο Σπύρος Κατσιμαλής έγραψε:

Σκληρός αγώνας για ικανά τετρακίνητα πληρώματα αλλά και αναβάτες ATV!

Για πρώτη φορά στον αγώνα και Ελληνική συμμετοχή!

Επιστροφή στην Κροατία για τους λάτρεις των Trophy. Η επόμενη έκδοση του φημισμένου αγώνα είναι έτοιμη και περιμένει τα πληρώματα για μια ακόμα σκληρή μάχη στα δάση.
Φέτος ο επταήμερος αγώνας θα διεξαχθεί μεταξύ 2 και 9 Μαίου.

Λάσπη, περιπέτεια και δυσκολίες συνθέτουν το παιχνίδι.


Επισυνάπτεται δελτίο τύπου και φωτογραφίες – Ευχαριστούμε για τη δημοσίευση
Για πληροφορίες – φωτο σε υψηλή ανάλυση παρακαλούμε επικοινωνήστε

Spyros Katsimalis
Special Projects
Off-Road.gr
50, Lesvou str
Athens, Kypseli
11364 Greece
+30 697 5923759
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
._

Όταν λοιπόν ο έχων τα πνευματικά δικαιώματα της φωτογραφίας σου στέλνει e-mail - Δελτίου Τύπου με το οποίο ζητά τη δημοσίευση του θέματος, ποιός και γιατί μας κατήγγειλε για πνευματικά δικαιώματα;

Αν δεν είναι αυτό ΨΥΧΑΣΘΕΝΕΙΑ τότε ποιός ο πραγματικός ορισμός της πάθησης;

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΤρι 9 Απρ 2013 - 15:51

.
Κύριε Κατσιμαλή, ευχαριστώ που επιβεβαιώσατε ότι εσείς κάνατε την καταγγελία!!!

Απίστευτη συμπεριφορά!!! Αποστέλλουμε e-mail με Δελτίο Τύπου προς δημοσίευση και όταν αυτό δημοσιεύεται κατηγορούμε το δημοσιεύσαντα για κατάχρηση πνευματικών δικαιωμάτων!!!

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ... ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ... ΜΟΝΑΔΙΚΟ... ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΙΚΟ... Welcome to the club!!!

ΥΓ. Ο σχιζοφρενής άλλαξε την φωτογραφία που δημοσιεύσαμε για να προβάλουμε την αγώνα και την προσπάθεια των Μακρινού/Ζαούρη με αυτή που βλέπετε, παρόλο που αυτός μας ζήτησε με Δελτίο Τύπου με e-mail του να δημοσιεύσουμε το γεγονός που υποστηρίζει!!! Και μάλιστα με 2 e-mail.. H εικονιζόμενη φωτογραφία, έτσι για το θεαθήναι, έχει διεύθυνση [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Tϊ εννοεί ο ποιητής; Ούτε που είχε δημοσιεύσει τη φωτογραφία δεν πρόσεξε και γίνεται όλο και περισσότερο ρεζίλι!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΥΓ2. Τώρα Χρήστο μην πεις ότι δε σε ενδιαφέρει ποιός φταίει!!!

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Στηλη του Φερεφωνου   Η Στηλη του Φερεφωνου - Σελίδα 26 Icon_minitimeΤρι 9 Απρ 2013 - 17:00

.
No COMMENTS!!! lol!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η Στηλη του Φερεφωνου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 26 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η Στηλη του Φερεφωνου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ :: Ανέκδοτα - Πειράγματα-
Μετάβαση σε: