Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013

Πήγαινε κάτω 
+10
dinie
toro
stavrosd
JOHNVOR
isidoros dedes
Paniain
mitsos
Τετρακίνηση Mag
fokion
Γιάννης Αθανασίου
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mitsos




Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2012

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 11:50

1.Οκ. Εχεις το mail μου απο την εγγραφη μου εδω, στειλτο να το διαβασω.

2. Δεν εχω ασχοληθει με τους αγωνες που αναφερεις, κ αν ειναι να ξεθαβουμε προπερσινα γεγονοτα δεν θα τελειωσουμε ποτε.
ΠΡΟΤΕΙΜΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ.

3. Οχι δεν το ειδα δεν ξερω καν τι εγινε. Η "επιτροπη 4χ4" εχει ονοματα, θα προτιμουσα να αναφερεσαι σε αυτα κ οχι στον ορο.

4. Οχι δεν ημουνα, δεν ξερω τι εγινε.

5. Οχι δεν ημουνα παλι δεν ξερω τι εγινε. Για τις βαθμολογιες ναι πολυ κακως δεν εχουνε βγει οριστικες κ πολυ κακως που δεν λεμε ακομα κ τωρα ποιοι εχουνε συγκεκριμενη ευθυνη επ'αυτου.

6. Δεν ξερω.... θα πουμε ονοματα??

7. Οχι δεν ξερω..... θα πουμε ονοματα???

8. Νομιζω οτι εχουνε βγει, αλλα κ παλι δεν ξερω αν εχουνε βγει επισημα. Για δικους μου λογους μισο-απεχω εδω κ κατι μηνες αν εχεις παρατηρησει.

9. ΠΟΙΟΣ? Ονοματα!!

10. Δεν ξερω ποιος εβγαλε τι στο trophy που αναφερεσαι. Θες να πεις ονοματα???

11.Γιατι εξ'ισου κανεις δεν ασχοληθηκε με το οτι σε αλλους μεγαλυτερους αγωνες εχουνε τρεξει ατομα στην Ζ1 χωρις αντιστοιχη licence κ παλι κανεις δεν ειπε τπτ!!!!! Θες να πω εγω για να ξεκινησουμε απο καπου????
Αλλα μην πεις οτι στοχοποιω παλι......

12. Δεν ξερω, δεν εχω ασχοληθει με τους κανονισμους της Ζ1 ιδιαιτερα.

13. Ο Φωκιωνας δεν ηταν?????? Αυτον δεν ηθελες????
Τι υπονοεις με αυτο??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 12:26

.
1. Εστάλει.

2. Στο πρόγραμμα του 2013 έγιναν όλα αυτά. Οι 15 οργανωτές έγιναν 10!

3. Με την ιδιότητά τους κάνουν το ΚΑΚΟ, με αυτή τους αναφέρω.

4. Μπορείς να μάθεις.

5. Η Επιτροπή 4Χ4!!!

6. Μίλας, Μανώλης, Σταθάκος.

7. Η Επιτροπή 4Χ4.

8. Δεν έχει ανακοινωθεί ΤΙΠΟΤΕ!

9. Μανώλης στην Εύβοια το 2012.

10. Σταθάκος, ολόκληρη ιστορία.

11. Ονόματα; Αγώνες;

12. ΟΚ.

13. Το 2012, μετά από 4 χρόνια διορισμένων!!!

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 12:27

ΧΑ που ητανε ο Φωκιωνας στα χαρτια - ασε η πραξη....

2011 ηταν ο Κος Μαρατζιδης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos




Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2012

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 12:59

1. Θα το διαβασω.

2. Δλδ σε αυτο δεν φταιει καθολου η οικονομικη κριση ας πουμε..... Ο Εβρος κ η ΑΟΕ πχ δεν εκαναν αγωνα επειδη τους σταματησε το "μαγαζακι" οπως υπαινισεσσαι???

3.-7, 9-10 Ωραια αρα εχεις προσωπικα με καποια συγκεκριμενα ατομα, Μηλα, Dista, Μανωλη!?

8. Μπορει σου ειπα λογω υποχρεωσεων ψιλοαπεχω.

11. Εγω, στην Ευβοια το καλοκαιρι. Περασα γραμματεια κανονικα δειχνοντας την licence της Ζ2 κ ετρεχα Ζ1 με τον Κουτσουμπο.
Και για να μην προλαβεις να πεις διαφορα, ναι ΓΙΑ ΜΕΝΑ πρωτιστως, ειχα βγαλει την κανονικη της Ζ1 την οποια δεν εδειξα ΠΟΤΕ ακριβως γιατι ειχα ακουσει την φραση "ελα μωρε θα την βγαλεις για εναν αγωνα??"
Ο μαλακας λοιπον (εγω) την πληρωσα κοντα 200 ευρω κ την εβγαλα για εναν αγωνα κ δοκιμασα το παραπανω για να δω ποσο ΜΑΛΑΚΑΣ τελικα ειμαι πραγματικα που επιμενω να κανω τα πραγματα με το σταυρο στο χερι........
Εχω κι αλλη μια υπονοια αλλα θελω να μιλαω στοιχειωθετημενα για ΓΕΓΟΝΟΤΑ που ξερω 100%

13. Ωραια αρα τωρα το προβλημα εχει διορθωθει. Γιατι το αναφερουμε??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos




Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2012

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 13:01

fokion έγραψε:
ΧΑ που ητανε ο Φωκιωνας στα χαρτια - ασε η πραξη....

2011 ηταν ο Κος Μαρατζιδης

Δλδ Φωκιωνα μου, λες οτι κακως εκατσε κ μου εκανες ΤΕ στον 24ωρο???
Αν ειναι ετσι να ξερω του χρονου πως να το αντιμετωπισω οταν ερθεις.
Γιατι αν δεν εχεις γραπτη αρμοδιοτητα, τοτε δεν εχω κι εγω καμια υποχρεωση να υποστω ελεγχο απο σενα

Υ.Γ. Ξερεις πως σου μιλαω κ ξερεις οτι δεν σου κανω επιθεση, αλλα σκεψου τι θα καταλαβει ενας ασχετος που διαβαζει το παρπανω απο σενα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 13:13

2. Από τις 26 στις 4, μάλλον δε φταίει ΜΟΝΟ η κρίση...

3-7,9-10. Το βλέπεις κάτω απο το πρίσμα που θέλεις, με παραμορφωτικά γυαλιά. ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ υποστηρίζοντας τους κολλητούς τους και κρίνοντας μη αντικειμενικά. Αν αυτό είναι "προσωπικά" δεν έχω να πω κάτι. Αν το έκανα εγώ θα έλεγες ότι έχουν προσωπικά μαζί μου; ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ!
Εδώ κέρδισε τον 24ωρο ο Εγγλεζόπουλος και όλοι έλεγαν πως του έδωσα τη διαδρομή!!! Σα να μην είχε κερδίσει άλλους αγώνες και ολόκληρο κύπελλο!!!

13. Το εγγυάσαι πως έχει λήξει;

ΥΓ. ΕΓΩ ήμουν ΤΕ στον 24ωρο, με αριθμό πτυχίου ΤΕ 0009!!! Ποιόν πιο έμπειρο να στείλουν; Ο Φωκίωνας ήταν... βοηθός... Έτσι για να κοροϊδευόμαστε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos




Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2012

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 13:26

[quote="Γιάννης Αθανασίου"]

2. Σου αντιγραφω απο το δελτιο του evrostrophy:
Παράθεση :
Δυστυχώς τα νέα δεν ειναι καλα ...
Με μόλις τέσσερις επιβεβαιομένες συμμετοχές και το γνωστό πρόβλημα με την ασφάλιση των αγωνιστικών ο αγώνας αναβάλλεται
Και απο τα λογια του προεδρου της οργανωσης της ΑΟΕ
Παράθεση :
Δισταζουμε να ζητησουμε αγωνα λογω της αθλιας οικονομικης καταστασης της χωρας,αλλα δεν εχουμε αποκλεισει τιποτα ακομα.
Παντως τροφυ που να το πληρωσουμε απο την τσεπη μας οπως αυτο του 2012 δεν θα ξαναγινει υπο αυτες τις συνθηκες.
καθως κ ποστ αναρτημενο του γραμματεα της ΑΟΕ
Παράθεση :
Όπως ειναι γνωστό , για φέτος δεν ζητήσαμε αγωνα από την ΟΜΑΕ , γιατί κρίναμε , οτι δεν θα ήταν δυνατό να καλύψουμε το ψηλό κόστος της διοργάνωσης .

Δεν νομιζω να αναφερεται τιποτα αλλο εκτος απο τις συνεπειες της κρισης κ το προβλημα ασφαλισης εκτος κι αν εννοεις οτι ο Dista,Maνωλης, δεν ξερω ποιος αλλος εφαγαν τα λεφτα του ασφαλιστηριου!!!!!!!!!!!!!!!!!


3-7,9-10. .....

13. Τι εννοεις να το εγγυηθω??
Δεν εχω καναν λογο να πιστευω οτι το θεμα δεν εχει ληξει, ειδικα μετα την φετινη ΑΨΟΓΗ συνεργασια σας κ διοργανωση του αγωνα!

ΥΓ. Αρα κ ο Φωκιωνας υπηρχε......

Υ.Γ.2 Δεν σε ειδα να σχολιαζεις το 11. Γιατι???
Ειδες, δεν εχω προβλημα να μιλησω με στοιχεια κ γεγονοτα κ φυσικα οταν μιλαμε για να τα βγαλουμε ΟΛΑ στην φορα, πρεπει πρωτα να ξεκιναμε απο τους εαυτους μας...........
Υποστηριξε τωρα οτι εχω αδικο.......

Εdit:Προσθηκη παραθεσης!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mitsos στις Σαβ 30 Μαρ 2013 - 13:41, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paniain

Paniain


Αριθμός μηνυμάτων : 159
Ημερομηνία εγγραφής : 17/10/2011
Τόπος : Saint Friday

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 13:32

mitsos έγραψε:


11. Εγω, στην Ευβοια το καλοκαιρι. Περασα γραμματεια κανονικα δειχνοντας την licence της Ζ2 κ ετρεχα Ζ1 με τον Κουτσουμπο.
Και για να μην προλαβεις να πεις διαφορα, ναι ΓΙΑ ΜΕΝΑ πρωτιστως, ειχα βγαλει την κανονικη της Ζ1 την οποια δεν εδειξα ΠΟΤΕ ακριβως γιατι ειχα ακουσει την φραση "ελα μωρε θα την βγαλεις για εναν αγωνα??"
Ο μαλακας λοιπον (εγω) την πληρωσα κοντα 200 ευρω κ την εβγαλα για εναν αγωνα κ δοκιμασα το παραπανω για να δω ποσο ΜΑΛΑΚΑΣ τελικα ειμαι πραγματικα που επιμενω να κανω τα πραγματα με το σταυρο στο χερι........
Εχω κι αλλη μια υπονοια αλλα θελω να μιλαω στοιχειωθετημενα για ΓΕΓΟΝΟΤΑ που ξερω 100%

Καλά έκανες και έβγαλες τη license και ούτε είναι κακό που πάς με το σταυρό στο χέρι. Σε περίπτωση ατυχήματος δε σε κάλυπτε τίποτα αν δεν είχες τη σωστή License. Ακόμα και ένας αγώνας να είναι δε ξέρεις ποτέ.

Υ.Γ. Υπάρχει one event License, με 60 ευρώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://facebook.com/paniainraidworks
mitsos




Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2012

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 13:38

Paniain έγραψε:
........

Ian το ξερω αυτο που λες κ γι αυτο επραξα οπως επραξα.
Και 60 να κοστιζε το one-event τα 30+30 στους ιδιωτικους γιατρους για να το κανω τσακ-μπαμ δεν θα τα γλυτωνα!
Ουτε τις δυο μερες που εχασα!
Ε αντι για one-event εβγαλα ετησια γιατι το πλανο ηταν να τρεξω κι αλλους αγωνες!

Αλλα το θεμα μας δεν ειναι αυτο!

Οταν ο Γιαννης λεει αοριστα "εκει τρεξανε χωρις λισανς" εγω του λεω επωνυμα κ συγκεκριμενα που, ποτε κ πως ακριβως εγινε το ιδιο πραγμα! Το περναει στα ψιλα γραμματα η τουλαχιστον δεν ειδα σχολιασμο!!
Ειπαμε η θα ξεβρακωθουμε ΟΛΟΙ οπως πρεπει η αλλιως κανενας......
Η θα βγαλουμε ΟΛΑ τα απλυτα στην φορα η δεν θα το κανουμε καθολου!
Σιγουρα ομως δεν θα το κανουμε αποσπασματικα μεσα απο αοριστιες.......
Και οτι λεγεται ξαναεπιμενω με ΟΝΟΜΑΤΑ συγκεκριμενα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 13:47

.
2. ΥΠΟΝΟΩ πως η Επιτροπή 4Χ4 δεν έκανε κάτι να βοηθήσει τον αγώνα προωθώντας το και βοηθώντας να αποκτήσει συμμετοχές!!! Τίποτε παραπάνω, τίποτε λιγότερο... Ο αγώνας ήταν σε ημερομηνία που το θέμα ασφαλιστηρίου θα έχει λυθεί!!! Σε αυτή την Επιτροπή 4Χ4 θα χρεωθεί το τέλος ενός ιστορικού αγώνα 4Χ4... και η ιστορία δεν ξεγράφεται...

11. Δεν το σχολίασα επειδή δεν έχω να πω κάτι. Δεκτό και ΑΠΑΡΑδεκτο...

13. Με ποιούς; Με αυτούς που μας άλλαξαν ημερομηνία ή με αυτούς που με παράπεμψαν; Να εγγυηθείς ότι δε θα ξαναστείλουν άλλον εννοώ!!!

ΥΓ. Εσύ γιατί δε σχολιάζεις τα υπόλοιπα; "Ο Αθανασίου φταίει για όλα"; Είδες;

ΥΓ2. Λέω συγκεκριμένο αγώνα. Δες ποιοί έτρεξαν και θα καταλάβεις!!! Fake οι 2 συμμετοχές για να συμπληρώσουμε τις 3!!! Δεν έχει σημασία ποιοί έτρεξαν. Σημασία έχει ποιοί τους έβαλαν να τρέξουν και ποιοί το έκαναν γαργάρα: Off Road Team και παρατηρητής ΕΘΕΑ.

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos




Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2012

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 14:02

[quote="Γιάννης Αθανασίου"].
2. Δλδ τα ΔΣ κ των δυο λεσχων ειναι εντελως ηλιθιοι που τα ριχνουνε ολα στα προβληματα της κρισης κ δεν ριχνουνε ευθυνες σε αυτους που κατα τα λεγομενα σου ειναι υπαιτιοι για την καταστροφη του αγωνα κ της ιστοριας τους?!!??!!?
Δεν ειναι δυνατον.....

11.Χαιρομαι που συμφωνουμε. Θα χαρω ομως οταν ερθει η ωρα που θα του φερθεις το ιδιο με τον Doc γιατι μεχρι σημερα τον μεν πρωτο τον χαιδευεις τον δε δευτερο τον πυροβολεις συνεχεια!!

13. Ρε συ Γιαννη ειλικρινα, επειδη τα γραπτα ειναι τα στοιχεια στην προκειμενη, ειχες στειλει γραπτα την αιτηση σου με την συγκεκριμενη ημερομηνια κ στην αλλαξαν ανευ καμιας προειδοποιησης??????
Δεν ξερω απλα το ρωταω!
Το Γιατι σε παρεπεμψαν ειναι αλλη κουβεντα κ αφορα την ακραια (δικαιολογημενη η αδικαιολογητη) συμπεριφορα σου γενικα..... ειναι αυτο που λεμε "ετσι οπως κανεις χανεις το δικιο σου"

ΥΓ.Ειπα εγω οτι ο Αθανασιου φταιει για ολα?
Θα με τρελανεις μωρε μεσημεριατικα!!
Εγω λεω η τα βγαζουμε ολα στην φορα η συνεχιζουμε την "omerta"
Αποσπασματικα κ συγκεκριμενα για να βαλλουμε κατα μερικων ανθρωπων το θεωρω απαραδεκτο!

ΥΓ2. Αυτο ειναι μια αλλη κουβεντα κ θα ηταν καλυτερα να την κανεις με αυτους που χωνουνε τα χρηματα τους στην Ζ1 κ οχι μαζι μου...... Απο μια εξωτερικη προς την κατηγορια σκοπια (την δικη μου) θα σου πω οτι αφου ανεχομαστε να υπαρχει πρωταθλημα για την Ζ1 χωρις να υπαρχουνε αγωνες/ανταγωνισμος/συμμετοχες που να το στηριζουνε τοτε το λιγοτερο που με καιει θα ηταν δυο fake εκκινησεις!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 14:13

.
2. ΝΑΙ...

11. Ο Doc κρέμασε δύο χρονιές το πρωτάθλημα. Αυτό του χρεώνω. Ο Μελέτης αντίθετα το στήριξε με τις συμμετοχές των αγώνων του.

13. Ακριβώς. Η αίτηση είχε σταλεί γραπτά μέσα στις ημερομηνίες που όρισε η ΕΘΕΑ και από την Επιτροπή 4Χ4 άλλαξαν την ημερομηνία ΑΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΤΑ γιατί ενοχλούσε το Αττικό ενός ιδιωτικού επάθλου με 15 συμμετοχές, μην υπολογίζοντας ότι η προβολή του 24ωρου στο εξωτερικό - συμμετοχές απο 14 χώρες το 2012 - είχε αρχίσει ήδη. Θες τίποτε άλλο να δεις ποιός στοχοποιεί;

Ποιά συμπεριφορά μου; Ότι ζήτησα την υποστήριξη των αγωνιζόμενων για να επιστρέψει ο αγώνας στην αρχική του ημερομηνία; Παίζεις το παιχνίδι τους, ηθελημένα ή μη.

Και τη ζήτησα αφού είχα ζητήσει ακρόαση από την ΕΘΕΑ και δεν είχαν απαντήσει καν!!!

Το "χάνεις το δίκιο σου" δεν ταιριάζει με το δικό μου περί δικαίου αίσθημα. Το δίκιο είναι ένα, όπως και αν εκφράζεται, όποιος και αν το έχει. Μη γυρίσουμε στο μεσαίωνα που το δίκιο είχε να κάνει με τη ταξική θέση και οι διαμαρτυρόμενοι πολίτες κατέληγαν στην γκιλοτίνα...

ΥΓ1. Γιατί δε σχολιάζεις τα υπόλοιπα;

ΥΓ2. Αυτό που λες είναι άλλο θέμα. Και η "απάτη" με τις fake συμμετοχές άλλο. Και η μη αναφορά του από τον παρατηρητή άλλο. Αλήθεια, γιατί σε δύο αγώνες υπάρχουν συμμετοχές Ζ1 και στους άλλους τρεις όχι; Μήπως έχει να κάνει με τον οργανωτή των τριών, την Off Road Team;

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fokion

fokion


Αριθμός μηνυμάτων : 1455
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Τόπος : Γερακας

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 14:38

mitsos έγραψε:
fokion έγραψε:
ΧΑ που ητανε ο Φωκιωνας στα χαρτια - ασε η πραξη....

2011 ηταν ο Κος Μαρατζιδης

Δλδ Φωκιωνα μου, λες οτι κακως εκατσε κ μου εκανες ΤΕ στον 24ωρο???
Αν ειναι ετσι να ξερω του χρονου πως να το αντιμετωπισω οταν ερθεις.
Γιατι αν δεν εχεις γραπτη αρμοδιοτητα, τοτε δεν εχω κι εγω καμια υποχρεωση να υποστω ελεγχο απο σενα

Υ.Γ. Ξερεις πως σου μιλαω κ ξερεις οτι δεν σου κανω επιθεση, αλλα σκεψου τι θα καταλαβει ενας ασχετος που διαβαζει το παρπανω απο σενα!

για το ΥΓ - προφανως και ξερω

για το υπολοιπο - Επικεφαλης ΤΕ ηταν ο Κος Μαρατζιδης και ΤΕ εγω - αρα..... καλως σε ελενξα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos




Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2012

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 14:39


2. ΝΑΙ...??????????
Οκ θα τους ενημερωσω οτι εχεις αλλη αποψη απο την δικη τους κ γνωριζεις περισσοτερα απ εξω! Θα γελασουνε στο λεω παντως....
Οπως κ να εχει να σε ρωτησω το εξης:
Εσενα σε βοηθησε στην προβολη του αγωνα σου η ΕΘΕΑ/ΟΜΑΕ/Επιτροπη κ δεν ξερω ποιος αλλος??? Σαφως κ οχι..... κι ομως δεν ανεβαλες τον αγωνα..... μαζεψες συμμετοχες κ τον εκανες κανονικα.
Προφανως ο Εβρος ως το μεγαλυτερο event στο θεσμο περιπετειας αν αντεχε οικονομικα κ μπορουσε να μαζεψει συμμετοχες θα το ειχε κανει! Σιγουρα δεν περιμενε παντως να του βρει τις συμμετοχες η ΕΘΕΑ/ΟΜΑΕ/Επιτροπη!!!!!

11. Οκ δλδ συμπερασμα: Να κανουμε αγωνες οτι-να-ναι οπως-οπως βαζοντας σε κινδυνο την ασφαλεια ολων απλα για να εχουμε συμμετοχες..... ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!
Κατ'εμε στο ειπα κ πριν, ο θεσμος κακως υπαρχει κ ας διαφωνησουνε οσοι θελουνε. Δεν ειναι ο Doc που κατεστρεψε τον θεσμο, αλλα ο θεσμος που δεν μπορει να σταθει στην Ελλαδα του σημερα.......
Το γιατι πως κλπ καθως κ θεση για τις fake συμμετοχες ας παρουνε οι αμμεσα ενδιαφερομενοι.
Στην τελικη ο παρατηρητης αν δεν ηταν του "χωρου" πως θα μπορουσε να ξεχωρισει μια fake εκκινηση απο μια κανονικη?? Απο το μηκος της αποστασης που διανυσε??? Δλδ ο Ιαν ποσες fake συμμετοχες εχει??? lol!

13. Αν ειναι ετσι εχει δικιο. Σε αδικησαν (ουτε στοχοποιησαν-μεροληπτησαν-δεν ξερω τι αλλο). Σε αδικησαν κ εμενα μου φτανει.
Ε τωρα η συμπεριφορα σου ειναι ενα κεφαλαιο μονη της......!

ΥΓ1.Ποια υπολοιπα θελεις?

ΥΓ2. Αν το offroadteam δεν κανει αγωνα για την Ζ1 γιατι οπως λες δεν συμπληρωνει συμμετοχες, θα ειχαμε τον θεσμο αυτο εξ'αρχης να συζηταμε???? Με τι???? με δυο αγωνες??? Η μηπως περιμενουνε οι οργανωτες στην σειρα να κανουνε αγωνα κ δεν το εχω καταλαβει!?!??!!!?!?
._
Εdit: εφτιαξα τα quote....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos




Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2012

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 14:44

Δεν μου λετε.... θα αποφασισουμε ποιος ηταν που??

Παράθεση :
ΥΓ. ΕΓΩ ήμουν ΤΕ στον 24ωρο, με αριθμό πτυχίου ΤΕ 0009!!! Ποιόν πιο έμπειρο να στείλουν; Ο Φωκίωνας ήταν... βοηθός... Έτσι για να κοροϊδευόμαστε!!!

fokion έγραψε:


για το υπολοιπο - Επικεφαλης ΤΕ ηταν ο Κος Μαρατζιδης και ΤΕ εγω - αρα..... καλως σε ελενξα!

Εν παση περιπτωση κατα τα λεγομενα κ των δυο σας, ησουνα κ εσυ βοηθος η ΤΕ...β' οποτε το προηγουμενο
fokion έγραψε:
Παράθεση :
ΧΑ που ητανε ο Φωκιωνας στα χαρτια - ασε η πραξη....
Δεν ευσταθει γενικα ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paniain

Paniain


Αριθμός μηνυμάτων : 159
Ημερομηνία εγγραφής : 17/10/2011
Τόπος : Saint Friday

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 14:50

mitsos έγραψε:

Δλδ ο Ιαν ποσες fake συμμετοχες εχει??? lol!

Αμέσως εσύ στο πόνο μου...τρίτωσε είπαμε...άντε... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://facebook.com/paniainraidworks
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 15:22

.
Ο Φωκίωνας μιλάει για το 2011, εγώ για το 2012!!!

2. Όταν ο οργανωτής αδυνατεί, υπάρχει η ΠΑΡΑΠΑΝΩ αρχή που είναι στην περίπτωσή μας η Επιτροπή 4Χ4, να φροντίσει, βοηθήσει, εξασφαλίσει ότι ένας ιστορικός αγώνας δε θα πάψει να υπάρχει. Ιδίως απο τη στιγμή που ο οργανωτής δήλωσε τη δυσκολία, αδυναμία του απο ΤΟΣΟ νωρίς.

11. Για να κριθεί ένας αγώνας, πρέπει να υπάρχει αγώνας. Αν δεν ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ, άρα δεν ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΓΩΝΑ, τί να κρίνουμε. Στην περίπτωση αυτή η Εύβοια ήταν καλύτερη από τις Σέρρες!!! Έστω και αν στην Εύβοια βάλουμε 1, η "λευκή κόλλα" στις Σέρρες δε βαθμολογείται... Ένα μέτριο φαγητό δε θα με ικανοποιήσει, αλλά δε θα με αφήσει να πεθάνω της πείνας... Όταν ΔΕΝ υπάρχει φαγητό, μάλλον θα πάθω το δεύτερο...fake είναι μία συμμετοχή που δηλώνεται Ζ1 χωρίς να έχει license και χωρίς roll cage κλπ. και το ξέρουν όλοι!!!

13. Ρίξτε με στην πυρά λοιπόν... Η γη δε θα σταματήσει να γυρίζει, ότι και να κάνετε... bounce
Δεν κάνω δημόσιες σχέσεις, ούτε με ενδιαφέρει η γνώμη σας για τη συμπεριφορά μου. Δεν έθεσα και σε σκοπεύω να θέσω τον εαυτό μου στην κρίση σας.
Σφουγγοκολάριος και διαδρομιστής δεν πρόκειται να γίνω ΠΟΤΕ!
Κάνω αγώνες και ζητάω να κρίνονται - οι αγώνες - από το πόσο καλοί ή κακοί είναι. Και να αξιολογούνται, βαθμολογούνται, τοποθετούνται ανάλογα.

ΥΓ. 3-7 και 9-10, σχόλια επ' αυτών!!!

ΥΓ2. Αν δεν είναι ικανή να μαζέψει συμμετοχές, ας μη ζητάει αγώνα. Τότε θα είναι θέμα της Επιτροπής 4Χ4 και της ΕΘΕΑ τί θα κάνουν. Συμμετοχές πάντως υπάρχουν!!! Απλά δεν κάνει κάποιος 500 χιλιόμετρα για 100 χιλιόμετρα αγώνα! Ούτε 2000 χιλιόμετρα για 1000 χιλιόμετρα αγώνα. Αφού έχεις πάρει 200.000 ευρώ επιχορήγηση - υπάρχουν αποδείξεις - δώσε και κάτι στους αγωνιζόμενους - παροχές - να ανέβουν στον αγώνα σου!

Είτε το θέλουμε είτε όχι οι αγωνιζόμενοι των αγώνων του είδους είναι από την Αθήνα.

ΥΓ3. Για το άρθρο δεν είδα σχόλια επίσης.

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos




Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2012

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 15:55

2.Nα κανει τι η ΕΘΕΑ?? Να πληρωσει την οργανωση που δεν μπορει να εξασφαλισει χορηγους κ συμμετοχες για να βγει ο αγωνας???
Ζουμε σε λιγο δυσκολες εποχες γενικα!

11. Για να κριθεί ένας αγώνας, πρέπει να υπάρχει αγώνας. Αυτο ειναι σιγουρο.....
Τωρα αν εσυ θεωρεις οτι πρεπει να κριθει σαν αγωνας αυτος που δεν ειχε αποτελεσματα η τα αποτελεσματα ηταν λαθος κ αλλαζαν 100φορες η ενας αγωνας στον οποιο δεν υπαρχει τερματισμος σκελους, ε με συγχωρεις αλλα δεν γινεται!!
Ουτε οι Σερρες που δεν ειχανε συμμετοχες ουτε η Ευβοια με τα τεραστεια μπουρδουκλωματα μπορουν να κριθουν με τα κριτηρια ενος αγωνα "η λευκη κολλα" κ η γεματη "@*&^$ κολλα" μηδεν παιρνουνε κ τα δυο!
Στις Σερρες παρ'αυτα το ΜΟΝΟ προβλημα ηταν οι συμμετοχες (τεραστειο θα συμφωνησω μαζι σου) στην δε Ευβοια ηταν
αλλο ενα απο τα πολλα-τεραστεια προβληματα του αγωνα!
Γιατι δεν σε ειδα ΠΟΤΕ να κραζεις εξ'ισου κ τους δυο ομως δεν μου ειπες......

13. Κρινουμε κ κρινομαστε συνεχεια.......οποτε......

ΥΓ.Μολις ακουσω κ την αντιθετη πλευρα πολυ ευχαριστως!
Γιατι αδυνατω να πιστεψω οτι ο Μανωλης κακοχαρακτηρισε τον αγωνα λογο......? κακου ξενοδοχειου????
Και το γραφει αυτο στην αναφορα??????

ΥΓ2. Ωραια. Απλα τα πραγματα:
Σερβιρεται καλο φαγητο δεν το τρωμε γιατι ειναι ακριβο (??) βλεπε Σερρες.
Σερβιρουμε χαλια φαγητο παιζει να μας πιασει κ κανα κοψιμο αλλα τρωμε ολοι κ επικροτεις το να συνεχισουμε να τρωμε το ιδιο. βλεπε Ευβοια.
Αν σταματησουνε να σερβιρουνε γενικα φαγητο, τι θα κανουμε αληθεια????
Γιατι δεν βλεπω για ποιο λογο ειλικρινα, εφ'οσων δεν υπαρχουνε συμμετεχοντες να ακολουθησουνε ενα θεσμο κ περα απο δυο οργανωτες κανεις δεν συμπληρωσε το απαραιτητο νουμερο για ποιο λογο η κατηγορια να εξακολουθησει να υπαρχει κ η ΕΘΕΑ να ενδιαφερθει να διατηρησει ενα τετοιο θεσμο!!!?!?!?

Ειτε το θελουμε ειτε οχι ο κορεσμος (!?!?) κ σιγουρα η κριση εχει μειωσει δραματικα των αρθμο γενικα.
Πιστευω το ειδες κι εσυ αυτο στον αγωνα σου......

ΥΓ3. Οταν καταφερω να ανοιξω απο word97 αρχειο .docx θα τα εχεις! bounce
Σε καμια περιπτωση δεν λεω οτι ευθυνεσαι αλλα εδω που βρισκομαι τωρα δεν μπορω να το διαβασω.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 16:07

.
2. Το τί μπορεί να κάνει άστο... Αν μπορεί ο Θωμάς, ο Μελέτης και ο Γιάννης, δε μπορεί ολόκληρη επιτροπή; Μήπως την υποβιβάζεις περισσότερο απο όσο εγώ;

11. Θεωρώ τις συμμετοχές και το κυνήγι τους, άρα το να υπάρχει αγώνας, πολύ σοβαρότερο πρόβλημα απο έναν αγώνα με προβλήματα. Και είπαμε με 200.000 ευρώ επιχορήγηση μπορείς να κάνεις ΠΟΛΛΑ για τις συμμετοχές. Αυτά έκραξα...

13. Αν ήθελα να κρίνομαι σε προσωπικό επίπεδο θα πήγαινα στα καλλιστεία - φευ -, θα γινόμουν πολιτικός ή θα έπαιζα στην TV. Εδώ κάνω έναν αγώνα και ΑΠΑΙΤΩ να κρίνεται ΑΥΤΟΣ και ΜΟΝΟ με ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ...

Αν θες να τρέξεις στον αγώνα, έχει να κάνει και με εμένα. Αν ο αγώνας είναι καλός, έχει να κάνει μόνο με το ΑΝ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ!!!

ΥΓ. Θα σου στείλω την αναφορά!!!

ΥΓ2. Οι 20 με τη 1 είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορά που δε δικαιολογείται απο την κρίση. Δικαιολογείται μόνο από την ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ.

ΥΓ3. ΟΚ! lol!

._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos




Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2012

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 16:28

Mπορει να λες οτι τους υποβιβαζω αλλα εγω πιστευω οτι η επιτροπη κ η αρχη του σπορ γενικοτερα δεν μπορει να κανει τπτ για να γινει ενας αγωνας ο οποιος οικονομικα δεν βγαινει. Ουτε απο τον εναν αγωνα ουτε απο τον αλλον λειπουνε 200-300-500 ευρω. Μιλαμε για μερικες χιλιαδες κ για μερικες 10αδες πληρωματα!

11. Καλως κ τα εκραξες. Κραξε ομως τωρα κ το αποτελεσμα ενος αγωνα που μεν ειχε συμμετοχες κ προβολη για να τις φερει ΑΛΛΑ τις εξεθεσε ΟΛΕΣ σε κινδυνο, δεν τους προσεφερε ουτε τα στοιχειωδη αποτελεσματα/σκελος κ τα συνολικα ο...Θεος μαζι μας, που οι ποινες ηταν ....... ασε να μην πω, που δεν υπηρχε τερματισμος σκελους (!!!!!!!)
Κραξ'τα κι αυτα αν θες να εισαι δικαιος αλλιως δεν διαφερεις σε τπτ απο αυτους που κατηγορεις!

13. Μαζι σου κ δεν μπλεκω τα προσωπικα με τα αγωνιστικα κ το ξερεις κι αυτο.....
Αν ομως θα τρεξω στον αγωνα θα το κανω γιατι κρινω οτι ειναι καλως κ οχι γιατι γουσταρω τον οργανωτη του!!!!!
Κι αυτο το ξερεις!!

ΥΓ. Ειμαι πολυ περιεργη να την διαβασω......

ΥΓ2. ΠΟΙΕΣ 20??????????? Εκτος κι αν ο Αλυταρχης κ υπευθυνος αποτελεσματων δεν ξερουνε τον αριθμο των συμμετοχων που εκκινησαν τον αγωνα!!!!!!!!!!!!!! 9 αναφερει εδω ο Μελετης!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Σορρυ κι ολας δλδ αλλα για 9 συμμετοχες τετοια υποστηριξη??????

Να τα κραξεις ολα αυτα καλα κανεις..... αλλα να κραξεις κ τα αλλα που δεν το κανεις, αλλιως απλα μεροληπτεις για να θιξεις συγκεκριμενα ατομα κ να δωσεις αξια σε αλλα........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
isidoros dedes




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2012

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 18:19

Διαβάζω με έκπληξη όλο το άρθρο για να δω που θα καταλήξει. Η αλήθεια είναι ότι δεν πίστευα αυτά που διάβαζα, υπάρχει άραγε ελαφρυντικό σε κάποιον ή κάποια οργάνωση όταν βάζει ένα επτάχρονο να εμπλέκεται με οτιδήποτε ενός αγώνα ? ? Δεν φθάνει μόνο αυτό, ο ίδιος ο κριτής είχε και κάποιο φίλο για βοήθεια ?? Οκ αυτά συνέβησαν κάπου κάποτε (ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει) όμως, υπάρχουν και υποστηρικτές αυτού του γεγονότος, Δήμητρα σε εσένα αναφέρομαι ???
Θυμάσε τι κατηγόριες έριξαν στον θεατη πατέρα που ο υιός του παρασύρθηκε στην πίστα των Αφιδνών και εσύ υπερασπίζεσαι την οργάνωση ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos




Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2012

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 19:05

isidoros dedes έγραψε:
Διαβάζω με έκπληξη όλο το άρθρο για να δω που θα καταλήξει. Η αλήθεια είναι ότι δεν πίστευα αυτά που διάβαζα, υπάρχει άραγε ελαφρυντικό σε κάποιον ή κάποια οργάνωση όταν βάζει ένα επτάχρονο να εμπλέκεται με οτιδήποτε ενός αγώνα ? ? Δεν φθάνει μόνο αυτό, ο ίδιος ο κριτής είχε και κάποιο φίλο για βοήθεια ?? Οκ αυτά συνέβησαν κάπου κάποτε (ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει) όμως, υπάρχουν και υποστηρικτές αυτού του γεγονότος, Δήμητρα σε εσένα αναφέρομαι ???
Θυμάσε τι κατηγόριες έριξαν στον θεατη πατέρα που ο υιός του παρασύρθηκε στην πίστα των Αφιδνών και εσύ υπερασπίζεσαι την οργάνωση ??

Iσιδωρε, εχεις δικιο κ αν ηταν αποκλειστικα στο χερι μου ουτε το παιδι θα ηταν εκει ουτε ο κοσμος κοντα στο συρματοσχοινο ουτε ο Γιαννης να φωτογραφιζει μπροστα απο το αμαξι ασφαλειας ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΙΣ.

Εγω εκανα το ΣΕΔ λιγο πισω απο τον κομμενο δρομο κ ειχα στην αρμοδιοτητα μου τους χρονους των αγωνιστικων.
Το σημειο με τον κομμενο δρομο το επιτηρουσε μια ομαδα ανθρωπων και ως επικεφαλης υπευθυνος ασφαλειας ηταν ο πατερας του παιδιου. Δεν ηταν κριτης. Μαζι του υπηρχε μια ομαδα περιπου 5-6 ανθρωπων και 3 αυτοκινητα που ηταν υπευθυνη για το ολο στησιμο στο σημειο.
Εξακολουθω να λεω κ να υποστηριζω οτι ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν επεσε στην αντιληψη μου το παιδι να χειριζεται τον εργατη την ωρα που στην ακρη αυτου υπηρχε αγωνιστικο αυτοκινητο!!!
Αν εβλεπα κατι τετοιο η το παιδι να καθεται μπροστα στο αμαξι την ωρα που το αγωνιστικο ηταν στα μισα της ανηφορας, ΦΥΣΙΚΑ κ θα εκανα κατι μπορουσα η δεν μπορουσα "τυπικα".....

Νομιζω οτι κακως απεκομισες την εντυπωση οτι υποστηριζω το γεγονος, απλα το ανεφερα ΣΥΝΟΛΙΚΑ κ οχι αποσπασματικα οπως ο Γιαννης σε μια φωτογραφια. Ισα - ισα μιλησα πρωτα εγω λεγοντας οτι αν υπαρχουνε ευθυνες αυτες αναλογουν σε μεριδια ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ κ οχι οπως θελει ο Γιαννης να παρουσιασει στον Αλυταρχη του αγωνα ο οποιος δεν ηταν εκει κ πιθανον μεχρι προχτες να μην γνωριζε καν για το παραπανω μιας κ κανεις ποτε δεν ανεφερε τπτ!!!!!!!

Αλλα εγω ρε Ισιδωρε σε ρωταω κατι..... ο Γιαννης λεει την ιστορια οπως ισχυριζεται οτι την ειδε.
Εγω λεω αυτο που ειδα εγω κ διαφερει.
Απο το σημειο περασαν 8 ομαδες, δλδ 16πληρωματα δλδ 32 ΕΜΠΕΙΡΑ ΑΤΟΜΑ!
Μα κανεις δεν ειδε αυτο που ισχυριζεται ο Γιαννης??????
Δλδ λες αυτοι που κρεμοτανε η ζωη τους στην ακρη του συρματοσχοινου να τους απασχολει λιγοτερο η περισσοτερο απο μας εδω????

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Αθανασίου

Γιάννης Αθανασίου


Αριθμός μηνυμάτων : 1609
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2011

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 20:18

.
Δήμητρα
μην ξαναρχίζουμε το έγινε - δεν έγινε. ΕΓΙΝΕ και το ξέρεις ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ! Και ανάμεσα στα πληρώματα ήταν και στέλεχος της Επιτροπής 4Χ4. Όπως άλλωστε σου απέδειξα δε στοχοποιώ κανέναν. Αναφέρω γεγονότα ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ γι' αυτό και δεν αναφέρω ΑΚΟΜΗ τον αγώνα.

Δεν ΙΣΧΥΡΙΖΟΜΑΙ, ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΩ με φωτογραφίες. Και μέσα σε 8 ΔΕΥΤΕΡΑ δε μπορεί να άλλαξε το χειριστήριο χέρια. Άσε λοιπόν τα ψόφια υποστήριξης αστήρικτων υποθετικών καταστάσεων. Ο 7ΧΡΟΝΟΣ ΧΕΙΡΙΖΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΡΓΑΤΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. Το δέχτηκε άλλωστε σε άλλο χώρο και ο πατέρας του!

11. Κράχτηκε και ο Μελέτης, αλλά διαβάζεις επιλεκτικά το περιοδικό!!!

13. Δε με νοιάζει αν θα τρέξεις. Με νοιάζει πώς θα κρίνεις τον αγώνα και εκεί ΑΠΑΙΤΩ να είσαι ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ.

ΥΓ2. Εγώ μιλάω για τον 24ωρο, όχι για την Εύβοια. Ο 24ωρος είχε 20 συμμετοχές στη Ζ1...


._
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
isidoros dedes




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2012

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 21:32

Δήμητρα, δυστυχώς αυτό το νόημα βγαίνει, από τα μηνύματά σου. Δεν βλέπω πουθενά να σε κατηγορείς κανείς ευθέως. Το ότι ήσουν μέλος της οργάνωσης δεν είναι απαραίτητο αυτό να σε καθιστά υπεύθυνη των πράξεων των συνεργατών σου. Εμένα δεν μου άρεσε το ότι τους στήριξες σε ένα τέτοιο σφάλμα. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.
Πάντα φιλικά
Ισίδωρος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos




Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2012

Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013   Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013 - 21:50

Γιαννη,
για τελευταια φορα ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΜΟΥ Π-Ο-Τ-Ε το γεγονος οτι ο μικρος χειριζοτανε τον εργατη την στιγμη που το αγωνιστικο ηταν στην αλλη ακρη!!!
Σαφως κ ΑΝ εγινε κατι τετοιο ειναι απαραδεκτο.
Αφου το ειχες δει πιστευω (σαν ανθρωπος) θα επρπε να το ειχες αναφερει επι τοπου!
Ελπιζω να σε καλυπτει το παραπανω ειναι σαφεστατο.

11. Δεν διαβαζω το περιοδικο.....

13. Η κριση μου για τον αγωνα κ τον καθε αγωνα δεν εχει καμια σχεση με τον οργανωτη του πιστευω το ξερεις αυτο.
Εξ ισου θα ξερεις οτι με τον Μελετη σαν ανθρωπο οχι μονο δεν εχω απολυτως τπτ, αλλα με καθε ευκαιρια πινουμε κ καφε παρεα οπως ειδες στον ΤΕ του 24ωρου!!
Τα του αγωνα πανε στον αγωνα κ οχι στο προσωπο του οργανωτη!

ΥΓ2.Σορρυ λαθος καταλαβα!


Παράθεση :
Δήμητρα, δυστυχώς αυτό το νόημα βγαίνει, από τα μηνύματά σου. Δεν βλέπω πουθενά να σε κατηγορείς κανείς ευθέως. Το ότι ήσουν μέλος της οργάνωσης δεν είναι απαραίτητο αυτό να σε καθιστά υπεύθυνη των πράξεων των συνεργατών σου. Εμένα δεν μου άρεσε το ότι τους στήριξες σε ένα τέτοιο σφάλμα. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.
Πάντα φιλικά
Ισίδωρος

Ισιδωρε χαιρομαι που αν κ δεν εισαι φαν του ιντερνετ γραφεις για πρωτη φορα εδω, ετσι!
Οπως κ να εχει, να το ξεκαθαρισω κ σε σενα, δεν ειμαι μελος της οργανωσης, δεν τους θεωρω συνεργατες μου οπως το θετεις, ημουνα εκει σε μια συγκεκριμενη θεση επειδη με καλεσανε 2 συγκεκριμενα ατομα κ πιστεψε με δεν εχω κανενα προβλημα να πω αυτο που πιστευω γιατι ουτε με πληρωνουν ουτε τους χρωσταω!!!

ΕΓΩ που ημουνα ΕΚΕΙ εχω αλλη αντιληψη για τα γεγονοτα απο αυτη που παρουσιαζει (με στοιχεια οπως φαινεται) τωρα ο Γιαννης.
Αν τα πραγματα εγιναν οπως τα αναφερει ευθυνες εχουμε ΟΛΟΙ μας κ ΕΓΩ μεσα σε αυτους, ισως επειδη ημουνα εκει κ δεν το ειδα.....

Το οτι ανεφερα τα γεγονοτα απο αντικειμενικη θεση κ διαφορετικη σκοπια απο αυτη που ειδε ο Γιαννης δεν σημαινει οτι παιρνω την ευθυνη κανενος! Σημαινει απλα οτι εχω διαφορετικη αποψη για τα γεγονοτα......

Φιλε μου, ο Γιαννης εχει μια φωτο που ισχυριζεται οτι ειναι τραβηγμενη σε συγκεκριμενο χρονο αρα αποδικνυεται οτι τον εργατη τον χειριζοτανε ο μικρος την στιγμη που το πληρωμα αγωνιζεται.
Αν εγω βγαλω ενα βιντεο, κ σε αυτο φαινεται οτι την ωρα που το πληρωμα αγωνιζεται τα γεγονοτα ειναι διαφορετικα απο αυτα που παρουσιαζει μετα τι θα πεις??????

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2013
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» NEO ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2013
» Πρόγραμμα Αγώνων 2012
» Πρόγραμμα Αγώνων 4Χ4 2014
» Πλαίσιο Αγώνων 4Χ4 & Συμπληρωματικοί Κανονισμοί ΟΜΑΕ 2013
» Πρόγραμμα 4Χ4 2013

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΑΓΩΝΕΣ :: Γενικά για Αγώνες 4Χ4-
Μετάβαση σε: